reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
ANITECZKA-tak ,tylko ,że pare przystanków dalej:-)No do mnie tylko jedzie 626,ale jak bys była koło Sylwii to wtedy puść mi sygnał,bo od niej to jest 4 minuty:-)
 
hey!
A ja własnie zaprowadzilam malego 1-wszy dzien i tak mi GO szkoda było, bo zaczal płakać dlaczego GO oddaje do rpzedszkola, mwóił a"mamusiu obiecaj ze bedzie króciutko, jak w rpzedszkolu......:-(", i paniczny płacz........A teraz siedze i zcekam na tel........głupia jestem ide obiad lepiej robic i nie myslec moze bd sysko ok,

Bawcie sie dobzre dziewczynki u Doris........:tak:
 
reklama
Hej widzę że od rana już się umawiacie na kawkę:tak:.Ja niestety kawki dzisiaj nie wypije bo mleko mi się skończyło:cool:.A szkoda bo dzień bez kawki to stracony:tak::-D.Na pocieszenie pije herbatę miętową:cool2:.Doris78 teściowa wczoraj powiedziała że przyjedzie na 99% ale z kupnem biletu mam się wstrzymac do dzisiejszego popołudnia bo jeszcze dla pewności musi pogadac w pracy z kimś wyżej :tak:.Okazało się że ma jeszcze 2 tygodnie urlopu więc jak coś to potrzebuje jeszcze 2 bezpłatnego:tak:.Tak sobie myślę żeby kupic jej bilet na 29.10 przylot i odlot 26.11 a termin mam 8.11.Myślicie że dobrze planuje:eek:?agnieszkaUk to CI sie trafiła koleżanka w pracy:tak::-D.A w ostatnich dniach wziełam się za pranie i prasowanie ciuszków dla Oliviera.Lada dzień i będę miała juz wszystko gotowe:tak:.I co się stało z tą piękną pogodą co była wczoraj:wściekła/y:.Dziewczyny jakie używałyście podpaski po porodzie(chodzi mi o firme)?I czy jedno opakowanie mi wystarczy do szpitala?
 
Ostatnia edycja:
Do góry