reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Witam dziewczyny
ale mam dzisiaj paskudny dzień:-(nic mi sie nie chce, jestem jakaś do niczego, najchętniej wróciła bym do łóżka.Mam wrażenie, że wracają mi problemy z ciśnieniem:-(A już się cieszyłam, że tu nawet bez porannej kawy mogę jakoś funkcjonować a dzisiaj mi juz druga nie pomaga:-(O rany, ja to chyba powinnam gdzieś do ciepłych krajów się przeprowadzić;-)Kurcze, a może to nie ciśnienie tylko starość mi zaczyna doskwierać:dry:Oj chyba na prawdę wskoczę do łóżka jeszcze troche pospać bo zaczynam jakiegoś doła łapać:-(
 
Monika - albo mu jakies zebisko sie wyzyna, bo strasznie sie slini :-( musialam go teraz przebrac, bo koszulka do pasa byla mokrusienka :szok:

MarzenaM - to pewnie syndrom pierwszych dni po utracie pracy, nie wiesz co masz ze soba robic, to cisnienie szwankuje ;-)

4 muchy - lekcja dla doroslego kosztuje od 20 do 28f, zalezy od trenera i o jakiej porze, a dla maluchow 75f ale nie jestem pewna za ile to lekcji (czy za semestr, bo moj slubny tak sie dowiadywal)

Idziemy sie wyszykowac do szkoly.
 
HEJ
Kasia8118- ja dzisiaj tez jeszcze w domu siedze. Odwiedziny mam jednak jutro Ale w piatek postanowilam ze wychodze- zapewne zacznie padac:-D:-D
Nefretete- ja tez cie rozumiem ;-). Sama bylam swiadkiem przyklejenia etykietki satanisty:szok:
kasiaj- alez super ze z mama. Chociaz jedna babcia bedzie:-D:-D Cos mi sie wydaje ze macius w slady braciszka pojdzie, co? Jak myslisz? Rosnie ci drugi zboj?
4muchy- ja widze ze cos ci caly czas przeszkadza zasiasc do komputera: jak nie maz to kupa;-) daj mi znac czy potrzebujesz jakies dokladniejsze wskazowki jak do mnie dojechac czy wystarczy adres. No i jak z urlopem? Cos postanowiliscie?
MarzenaM- ja dzisiaj tez z bolu glowy nie wytrzymuje- moze jakas zmiana pogody idzie bo az musialam tabletke przyjac:baffled:

a szymon dzisiaj spal 12h bez przerwy w swoim pokoju:szok: Nie wiem czy on jeszcze te chorobsko odsypia czy jak?
 
ampar3 ja przez ostatnich kilka dni mialam bole glowy ale wydaje mi sie ze to przez ta beznadziejna pogode,troche odpoczynku,zloty srodek na wszystko-czyli paracetamol- i powinno przejsc :tak::tak::tak:
kasia8118 no to cie rozlozylo,ja poki co jakos daje rade chyba te witaminy ktore spozywam z owocami i warzywami tak mnie konserwuja :-)
 
Ampar - tez myslimy, ze z Maciusia bedzie lobuziak, w koncu ma sie od kogo uczyc ;-):-)

Alez mi sie nic nie chce robic :-( Ostatnio jak juz poloze spac Maciusia to opadam z sil i marze tylko o lozeczku. A tu tyle do zrobienia. :szok:
 
Ale dzis mialam ciezka noc. Ledwo zyje. Maciek w ogole nie spal, co chwile plakal, teraz ma temperature i w koncu zasnal :-( I teraz nie wiem, czy to zabki (bo strasznie sie od wczoraj slini) czy to reakcja na szczepienie :baffled:
 
kasia j przykro mi z powodu maciusia :-:)-( najgorsze co moze byc to cierpienie maluszka,moze poczekaj do jutra a jezeli nie przejdzie to wez maciusia do lekarza-chociaz z drugiej strony ja sama niezbyt czesto chodze bo jakos nie mam zaufania w ich umiejetnosci Mam problem z prolaktyna i od stycznia zeszlego roku nic sie nie wyjasnilo,mialam miec w lutym tomografie glowy ale ze wzgledu na ciaze zostala skasowana i teraz to juz nie wiem co oni ze mna zrobia :crazy:
 
reklama
Witam kobitki!

Cos cisza tutaj dziisj! Penwie wieziałyscie z eja bede:-D:-D
CO tam u Was widze ze choróbska nie opuszczaja?!.Naszczescie u nas jedyny plus ze wszystcy zdrowi:):-)
Ja własnie dzisiaj byłam posmigac po agencjach i jak sie domyslacie wielka LIPa a najorszew tym wsyzstkim to pytanie w kazdej agencji: z jakiego ktaju jestes??"jak im odpowiedzialm to odp niestety nic nie ammy moze dopiero koncem marca poczatkiem kwietnia:/.Tak wiec zaczynaja nas nieciekaiw traktowac:/.Z jednej strony to im sie nie dziwie:/:wściekła/y::wściekła/y::zawstydzona/y:

MarzenaM - jak tam poszło Jarkowi wczoaj z praca?!
Aiteczka - a tobie jak tam sie wiedzie?:)

A ja poki siedze w domu to cyab znowu z nudów albo zaczne jesc :no::wściekła/y:albo sie za jakas diet wezme.
Pozdrawiam !
 
Do góry