reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Berlina

reklama
czesc ,dzieki ze w ogóle sie ktos odezwał bo juz myślałam że nikogo tu nie ma.Powiem szczerze że sama nie wiem od czego powinniśmy zacząć ,ale myśle że w pierwszej kolejności jakieś mieszkanie gdzie można cos takiego załatwić ,gdzie czegokolwiek sie dowiem ,pozniej wiesz pewnie szkole dla syna jakąś polska ,lekarza dla mnie ( nie wiem czy zdążymy wszystko załatwić do porodu ,czy będę rodzić jeszcze w Polsce )no gdzie zlożyć papiery na kindergeld .Pewnie jest tego więcej ale mam taki mętlik w głowie że nie wiem od czego powinnismy zacząć a w dodatku jestem zła bo inaczej jakbym tam była i miała ręke na pulsie
 
Widze ze tu znowu cisza. Dziewczyny z Berlina odezwijcie sie! Co slychac, jak tam nasze ciazowki? Jak poszukiwania mieszkan itp :-) Gdzie Was wszystkie zawsze wymiata. Raz na jakis czas robi sie tu tloczno a potem cisza jakby granata ktos wrzucil....
 
ja wogóle zapomniałam o tym watku:no:
dopiero dzis pomalutku sie ogarnełam i moge sie wam pochwalic:-)
Marcel juz jest z nami:-) urodził sie 16.02.2012 o 13.42, 3470g i 53cm:-D
KOCHAM BYC MAMA:tak::tak::tak:
 
Acha dziewczyny szukam Kinderarzt, znacie kogos dobrego godnego polecenia??? Nie musi byc polskojezyczny:-) byle dobry był i znał sie na rzeczy:-D
Fajnie jakby miał gabinet na wilmersdorf-charlottenburg (Pati, Blue- moze wy mi kogos polecicie???)
 
reklama
Gratuluje Na86!!!! pochwal sie foteczka skarba :-)

Ja mam dr.med.Gerald Ulbricht i dla mnie jest najlepszy!! nie faszeruje lekami kiedy nie trzeba i to mi sie podoba...Ogolnie mamy go od kilku lat i zostaniemy do konca :)
a gabinet ma na Pichelsdorferstr.61 13595Bln.
 
Do góry