reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

reklama
Udało nam się spotkać. Było bardzo miło :-). Polecam innym mamom. Pozdrowienia dla Magdzika20 i do zobaczenia.
 
naprawdę super wyszło nam to spotkanie i nawet deszcz nam nie przeszkodził:-) To co teraz my jedziemy w twoje strony:) może któraś z mamuś się dołączy??
 
Zapraszam swrdecznie nie tylko Ciebie, ale i inne mamy też. Duży plac zabaw czeka. Tylko chyba poza nami Magdzik to nikt więcej tu nie zagląda...
 
Czesc dziewczyny, mieszkam na Bemowie i mam 5 miesięczną córeczkę. Z chęcią dołączę się do waszych spacerów więc dajcie znać kiedy i gdzie.
pozdrawiam
 
Hej
Ja tez jestem chetna na spotkanie z innymi mamami. Mój synek ma 6 miesiecy. Mieszkamy na Jelonkach tuz przy Parku Górczewska. Czy jest ktoś chetny na spacerki w tej okolicy?
 
Ja mogę Was zaprosić w moje okolice pod fontanne. Dzieciaki mają z nią super zabawe nawet mój Oluś, który ma 8 miesięcy ją uwielbia. Moje okolice tj. róg Powstańców Śl. i Radiowej.
 
reklama
Ja bardzo chętnie przyjdę pod fontanne, mieszkam blisko i jak tylko bedzie pogoda to nawet jutro czyli wtorek lub środa bo potem wyjezdzam ale tylko na tydzień wiec jakby co mogę dołączyć po moim powrocie.

Mam pytanie gdzie sie załącza suwaczki bo tez bym chciała mieć odliczanko dla mojej córci :-)
 
Do góry