reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

reklama
Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo błogosławieństwa od nowonarodzonego Jezuska dla Was i waszych rodzin oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku życzą
Asia, Michał, Olo i Ala
 
hej mam chwilkę żeby napisać wczoraj wyszliśmy ze szpitala Kacpi czuję się już dużo lepiej ale żeby nie było za pięknie to byliśmy dziś u okulisty który stwierdził anizokorie (powiekszone jedna źrenica) no i mamy skierowanie do neurologa. Ogólnie jesteśmy pod opieką okulisty neurologa laryngologa alergologa i chirurgia i już mam serdecznie dosyć wszystkich lekarzy ech.. a jak tam u was
Yoda jak Adaśko raczkuje już??
Navna a jak tam Twój kręgosłup?? mam nadzieję że już ok
Asia a ty jak sobie radzisz z dwójką maluchów??
no i kiedy wybieramy się na spacer ?? :-)
strasznie ucichł ten nasz wątek:-(
 
Hej!
Magdzik bidulko trzymajdie się tam i zdrówka dla Was. My sobie radzimy. Luśka głównie śpi i je, a poza tym M jest z nami jeszcze więc dajemy radę. Na spacerki już wychodzimy, więć jak coś to po nowym roku możemy się wybrać.
 
Hej dziewczyny !!!
Magdzik jesteście naprawdę bidulki, bardzo mi Was szkoda, już chyba nawet ta nasza alergia przy Was to nic takiego. A czy to wszystko jest jakoś powiązane z tym że Kacper jest wcześniakiem??? W nowym roku zapraszamy do Klubu, na razie bez zmian, tz. wtorki godz, 13. Nie wiem jeszcze co będzie ze mną bo jestem ZNOWU starsznie zakatarzona, Adas jeszcze nie, może się uda że Go nie zarażę.
Adaśko RACZKUJE, podciągania się do stania. Ma jeszcze problemy na parkiecie bo się ślizga, ale próbuje i trochę mu wychodzi a później pada na brzuch bo tak mu wygodniej, bezpieczniej i póki co szybciej :)
Asia85 podziwiam Cię za bycie Mamą dwójki takich Maleństw, a awatarek super :tak:
Na spacerek chętnie tylko ta pogoda teraz taka popaprana, trzeba poczekać na coś konkretniejszego, może w styczniu będzie lepiej.

Navna żyjesz???? chodzisz na spacerki?

Pacyśka a co u Was? ostatnio już nawet się do Ciebie wybierałam ale w ostatniej chwili małż wyciagnął nas na zakupy AGD.

A tak apropo jesteśmy na etapie wszelakiego wyboru sprzętu AGD, czy możecie coś polecić albo odradzić. Interesuje mnie lodówka (co prawda do zabudowy, ale ew jaka firma, jakie fukcje są praktyczne a jakie zbędne), pralka (ważna sprawa czy dziecku :), mikrofalówka, płyta gazowa, okap kuchenny.


No i oczywiście:

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witajcie Kochane :-)

U nas w nowym roku same zmiany:
1) jestem panią magister z 5 na dyplomie :)
2) wracam do pracy na pół etatu, później na cały - w związku z tym Jaś idzie do klubu malucha - bo na nianie nas nie stać - 1900 zł to zdecydowanie za dużo ;/

Zdecydowaliśmy się wstępnie na Małych artystów - informacją dla Asi, która ostatnio pisała w tej sprawie - karnety godzinowe są z tym, że oni liczą na cały abonament, no ale u mnie zgodziły się na trzy miesiące w karnecie na mniejszy wymiar godzin :) Byliśmy tam dzisiaj z Jasiem i był prze szczęśliwy więc mam nadzieję, że jakoś pójdzie :)) Poszukiwania niani to była prawdziwa katorga szczerze mówiąc, a im dalej tym było gorzej :( Dlatego będzie klubik malucha i zobaczymy ;) Jedzonko można swoje przynosić, plan dnia dostosowany do dziecka, na 7 dzieci 3 pani - bajka jednym słowem - a dzieci przytulone do pań nie chcą wychodzić do domu - cudny widok :)

3) odchudzam się - to takie coroczne postanowienie noworoczne ;) właśnie weszłam na wagę i się załamałam - kaszki i zupki po Jasiu mnie wykończą :) Dlatego od nowego roku dieta :)

Magdzik matko święta czytam te Twoje wypowiedzi i aż się wierzyć nie chce, że taki mały dzieciaczek może tyle chorować :( Mam nadzieję, że przyjdzie wiosna i będzie troszkę lepiej :((

Yoda zapraszam, zapraszam... przyszły weekend mam jeszcze wolny w miarę, adaptować się będziemy w żłobku, zresztą w Twojej okolicy więc może jakoś się dogadamy i zdzwonimy :))

A jeśli chodzi o sprzęty to trochę na ten temat wiem, bo pracowałam w redakacji poświęconej tej tematyce, ale w skrócie można powiedzieć tylko tyle, że różnice np. przy pralkach są jedynie w cenach i nazwach programu, podobnie w lodówce czy innych sprzętach. Oczywiście te artykuły z wyższej półki cenowej są bardzo dobre,ale kogo stać na okap za grube tysiące - mnie niestety nie :(

Takie rady to:
energooszczędne - uwaga A+ i A++ mają tylko lodówki, na innych produktach to ściema :))
z praktycznych funkcji: funkcja gotowania na parze w kuchence i grilla w piekarniku, opcja samoczyszczenia w piekarniku, płyta z własnego doświadczenia gazowa albo kombinowana no albo indukcyjna bo dobra i oszczędna, ale droga więc jeśli nie indukcja to tak jak mówię gaz albo kombinowana bo na elektrycznej jajka albo wody nigdy nie ugotujesz ;), w piekarniku zimne drzwi przy dzieciaczku to super opcja.

a jeśli chodzi o zabudowę lodówki to ja bym się nie zdecydowała tylko ładnie w meble wkomponowała niezabudowaną - łatwiej wymienić jak się popsuje, nie wspomnę już o wyjęciu czegoś jak za nią jakimś cudem wpadnie, albo np. my mieliśmy kiedyś sytuację, że musileliśmy odsunąc lodówkę i opróżnić zbiorniczej z wodą, w zabudowie byśmy tego nie zrobili :( a no i nie ma mżliwości przyklejenia magnesów i cennych informacji jak wizytya u lekarza :)) No ale za to pięknie się prezentuje :)

swoją drogą wejdź na stronę www.infomarket.edu.pl - tam pracowałam - na pewno znajdziesz cenne wskazówki!

Też życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku :) Oby był lepszy od poprzedniego :))

Ech, niedługo będziemy świętować raczki naszych Szkrabów, kiedy to minęło :)
 
Witam się i ja.
U nas wszystko dobrze. Mała śpi, je i kupy robi :-). W nocy zjada ok 24.00 potem o 5.00 i o 9.00 więc mam super. Oluś trochę zazdrosny szczególnie jak M nie ma w domu. Wogóle się przez te 2 tygodnie strasznie rozregulował. No ale mam nadzieję, że od stycznia wszystko wróci do normy i jakoś się poukładamy. Na spacerki już chodzimy więc jak coś to też sie chętnie z wami wybiorę.
Yoda gratulacje dla Adasia. Co do sprzętu lodówke i kuchenkę kupilismy w zeszłym roku. Lodówka Beko klasa A+. Dobra opcjia to "no frost" ( czyli nie szroni) i komora "0". Kuchenka gorenje z grilem i samoczyszczeniem. Jest spoko. Drzwiczki się nagrzewają, ale nie aż tak żeby poparzyć. Tylko płyta się rysuje i wogóle jakoś dziwnie się ją czyści.
Pacyśka to będziemy trzymać kciuki za klub malucha. A jak cenowo to wychodzi?
 
reklama
Widzę że pierwszy wpis w Nowym Roku należy do mnie zatem życzę nam wszystkim noworocznie dużo zdrowia dla naszych Maluszków a także dla Nas. Niestety w ostatnim czasie doświadczyłam jakie to ważne ale też dzięki temu doceniam dodatkowo każdą chwilę gdy trzymam moje szczęście w ramionach (choć nadal powinnam się oszczędzać, ale czasami po prostu się nie da :-)). Dwa dni temu wyszłam pierwszy raz na krótki spacerek i jaka to była dla mnie radośc znowu z Córcią spacerować :-) Zacznę chyba już powoli szukać leciutkiej spacerówki i koniecznie na czterech kołach. Ja się czuje już dużo lepiej choć czasami ból przypomina o sobie, ostrzega że może powrócić :-p

Magdzik trzymaj się choć mam wrażenie że ciągle Ci to piszemy. Jakbyś chciała namiary na dobrego neurologa i jakbyś potrzebowała szybkiej wizyty to daj znać. Mam nadzieję że niedługo uda nam się spotkać i pogadamy.

Mnie w ten wtorek raczej w klubie nie będzie bo mamy wizyte o 12 i mam nadzieje że w końcu na te pneumokoki uda się ostatnią dawkę podać, już nawet nie liczę jak bardzo z opóźnieniem :wściekła/y:

Yoda może uda mi się także w tym roku interesowac sprawą wyposażenia i wiem jedno, po tym jak kilka dni temu dostałam życzenia noworoczne od RWE razem z podwojeniem rachunków będę brała pod uwagę wszystko co energooszczędne. Jeśli chodzi o firmy to polecam Samsunga odnośnie TV, kina domowego itp.
 
Do góry