reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

Część dziewczynki
zagląda ktoś tu jeszcze na to Nasze forum...

U nas wszystko ok, Adaśko pięknie pełza, już za chwileczkę za momencik będzie raczkował, ale jeszcze jest ostrożny w tej materii :)

Byłam dziś w Klubie i już była decyzja o rezygnacji ze spotkań Pełzaczków na czas zimowy, ale przyszły 3 nowe dziewczyny, Ja, Magdzik i Klaudia i te nowe były bardzo chętne na następne spotkania. W związku z tym spotkania będą na razie bez zmian czyli wtorki 13-15, umówiłam się z Asią (jedna z nowych Mam) że będziemy jakoś na zmianę otwierać, Ona mieszka też blisko więc nie będzie problemu z podrzuceniem kluczy.
Napiszcie czy ktoś jest jeszcze chętny i czy ewentualnie nie zmienić dnia, godziny???

Asiu85 będę się w tej sprawie kontaktować z Ulą.

No i odzywajcie się, smutno tak jakoś :(

Navna, gdzie jesteś?
Pacyśka halo halo...

Jak nie chcenie chodzić do Klubu, lub odzywać się na forum to chociaż umawiajmy się na spacerki :)

Pozdrowionka
 
reklama
Cześć Dziewczyny, dawno nie pisałam ale nie miałam do tego głowy, już w miarę dochodzę do siebie i myślę, że w przyszłym tygodniu na spacerki zacznę wychodzić - mam taką nadzieję. Dziś byłyśmy w kinie i jakoś dałam radę więc jest ok. We wtorek także reflektuję na spotkanie w klubie, choć byłabym może za 14 żeby się spotykać ale to już obgadamy jak się zobaczymy. Podejrzewam, że Kasia też by wolała późniejszą godzinę i wiem że Asia z Bartusiem też są zainteresowani klubem, Małgosia też już zdrowa więc Beata pewnie tez z chęcią przyjdzie.

Także Yoda w przyszłym tygodniu na spacerek się wybierzemy.
Magdzik też się szykuj bo już odwlekamy spotkanie strasznie długo.
Asiu martwię się o Twoją córcię, (wiesz że po tym co przeszłam to inaczej na to patrzę) jakbyś chciała jeszcze jednej konsultacji lekarskiej to dam Ci namiary na lekarza którego polecam, tego co prowadził mi końcówkę ciązy, jak nie to ok ale pomyśl - choć mam nadzieję że właśnie Ci (od czytania tego) wody odeszły i następne co nam napiszesz to wymiary swojej córci.

Do zobaczenia Dziewczyny :-)
 
Navna cieszę się że już czujesz się lepiej, czekam na telefon w przyszłym tyg jak już będziesz wychodziła na spacerki.
Godziny i dzień spotkań jeszcze dogadamy we wtorek.

Pozdrawiam :-)
 
Witam :)
I ja stawiam się na forumowym posterunku :)
Ostatnio nie mam czasu kompletnie na nic :( Ale... udało mi się już prawie skończyć pracę i 20 grudnia się bronię :) Jestem z tego powodu prze szczęśliwa i już nie mogę się doczekać kiedy będzie po wszystkim :)

Poza tym to czekają mnie kolejne poszukiwania niania, tym razem już na pół etatu, a nie tak jak do tej pory dorywczo. Jestem szczerze mówiąc załamana tym faktem i przyznam szczerze, że podziwiam mamy, które oddają malutkie dzieci po opiekę niańczy żłobków np. na 12 godzin. Rozumiem, że zmusza je sytuacja, ale ja chyba bym tego osobiście nie wytrzymała.

Co więcej... przygotowania do świąt i kłótnia do kogo i jak jedziemy :) Podobno standard w wielu związkach więc staram się nie przejmować tylko dzielnie znosić pomysły M. :) Prędzej czy później dojdziemy do jakiegoś kompromisu :)) A u Was jak rozwiązujecie ten problem? Macie już pomysły na prezenty dla dzieciaczków - ja myślę, myślę i chyba nasz syn ma wszystko ;( Nie mogę nic wymyślić :)

Jeśli chodzi o Jasia to ma 5 zębów, chodzi przy pomocy pchacza albo rąk mamusi i gada, gada i gada :))

Do klubu będę chodzić tylko w grudniu, od stycznia nie dam rady. Chociaż powiem szczerze, że wolałabym w tym czasie spacer, a nie klub. Po ostatnim naszym spotkaniu wszystkie dzieci były chore :( W każdym razie tęskno mi za spotkaniami z Wami :)

Miłego dnia życzę :)
Swoją drogą pada śnieg :( Nienawidzę zimy i z utęsknieniem czekam na wiosnę :))

A i jeszcze jedno :) Baby's Secret - dla tych, których kochasz => strona wygląda ciekawie :) I ceny też całkiem, całkiem :))

A i zaglądajcie do kalendarza adwentowego :) Fajne nagrody można wygrać :pP
 
Hej staram się was czytać ale na pisanie czasu brak moje dziecko mnie rozbraja znowu ma katar kaszel już nie mam siły do niego w dodatku wczoraj tak się darł że lecieliśmy do szpitala z tą przepuklią w środę mamy mieć zabieg ale jak będzie smarkał to znowu nici:wściekła/y::-( i jeszcze ta praca licencjacka miałam oddać plan pracy w zeszła niedzielę a nawet się nie zabrałam za nią :/ no to pomarudziłam lecę dzwonić do alergologa:p
 
Hej,
Yoda mnie na warsztatach nie będzie i jutro w klubie pewnie też, znowu zdycham :-(
brak mi juz słów ...:wściekła/y:
 
Hej u nas dalej nie za ciekawie z soboty na niedziele koło 3 w nocy młody zaczął kasłać przed 5 byliśmy u lekarza oskrzela czyste skierowanie do szpitala w szpitalu brak miejsc mamy się dowiadywać dziś pójdę jeszcze do lekarza rodzinnego zobaczę co on mi powie ale chyba pójdziemy leżeć bo gdzie nie zadzwonię to miejsc na wizyty do alergologów i pulmonologów brak a na prywatne wizyty mnie nie stać tak więc nasza sytuacja jest do du**
Navna zdrówka dla Ciebie! :)
 
Wybaczcie, że tak mało się odzywam.Nie mam weny na pisanie.
Nadal zapakowana, ale ponoć najpóźniej do piątku.
Magdzik biedna jesteś. Dużo zdrówka dla Kacpra.
Navna ty też się tam trzymaj.
 
reklama
Witam przedświątecznie,
Asiu cieszę się że nie czekasz z tym przecudownym prezentem do Świąt, jutro myślami będziemy z Wami :-)
Ja już się lepiej czuję ale nie chcę zapeszac jak ostatnio no i na spacerki może w przyszłym tygodniu. Musze przyznac że bardzo mi ich brakuje - jak to się można przyzwyczaićw kilka miesięcy :-)
Udało mi się (nie bez problemów) zapisać na warsztaty w przyszłym tygodniu i dowiedziałam się ciekawej rzeczy, mianowice od stycznia mają być one odpłatne!!!

Dziewczyny jest fajna akcja jak macie ochotę podokarmiać psiaczki:
Nakarm Psa Gdynia - Ogłoszenia Tablica.pl
 
Do góry