reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

:-) BUZIACZKI URODZINOWE DLA KACPRA OD KAROLINKI :-)

Nie wiem Asiu który , to park ale zdaje się na Was - obyśmy miały pogodę a będzie ok.
 
reklama
Cześć Dee! Możesz być nawet z tarchomina i jeśli tylko masz ochotę to się zaliczysz do tej naszej dalekiej woli a nawet i do bemowa :-) Pozdrawiam!
STO LAT, STO LAT NIECH ŻYJE, ŻYJE NAM! WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA KACPRA NA PIERWSZE UROSZINKI. BUZIAKI!!!
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU PIERWSZYCH URODZINEK DLA KACPERKA !!!!!

Dee zapraszamy serdecznie do naszego grona, im więcej tym lepiej. Masz okazję poznać nas wszystkie we wtorek na spacerku-pikniku.
Sprawdzałam pogodę na wtorek 27 stopni, to az za ciepło, Adas ze względu na swoją skórkę nie lubi aż takiego gorąca.


 
Dzięki dziewczyny :-) z chęcią bym poszła, ale pracuję niestety, dziś zwolnienie się kończy. Jednak zapewne kiedyś się wybiorę :-)
 
Co do wtorku to ja też nie lubię jak jest za cipło. Może lepsza by była późniejsza godzina 17/18.
Poza tym padły nam oba kompy więc jak coś to piszcie mi na tel ok?
Chciałam się jeszcze pochwalić, że mamy DWA ZĘBY jedynki na dole :-). Wyszły wczoraj!
Miłej niedzieki dziewczynki.
 
Asiu ten weekend jest chyba jakiś ząbkowy, nam też zaczęła wychodzić jedynka na dole - NASZ PIERWSZY ZĄBEK !!!!!!

Co do wtorku to zobaczymy jak z ta pogoda, ta 17-18 to dla nas za pozno bo Adas idzie spać ok 19, wiec jak już to 16. A moze poczekajmy na prognozy pogody i moze na srode to przełożymy, chociaż jak oglądałam pogodę chyba wczoraj to ten tydzień ma być ta ok 30 stopni, ale burzowo, więc może nam być trudno znaleźć dogodny termin, ale damy radę :)

Dziś zaliczyliśmy romantyczny spacerek po Łazienkach we trójkę (nasza 2 rocznica ślubu). Ciężko było zorganizować coś innego, bo kolacja odpada bo ja i tak mało jem, Adasia nie mieliśmy z kim zostawić bo teściowie na działce, no to poszliśmy we trójkę a co.
 
Czesc Dziewczyny, po pierwsze YODA wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, my jutro świętujemy i też z naszym maleństwem - takie juz uroki bycia we trójkę. Piszę dopiero teraz bo Karolinka dała mi dziś popalić, no jej chyba ząbki jeszcze nie rosną choć była bardzo marudna i cały dzień ledwo mi spała, może to te brokułki które tak chętnie pałaszowała ale na brzuszku sie odbiły :-(
 
Obudziłam się rano a mała cała wysypana, całe ciało nawet dłonie i ręce oprócz buzi. Ma małe czerwone plamki równo rozsypane wiec nie pasuje mi to do wysypek o jakich czytałam. Najbardziej zastanawiam się nad reakcją na nowy pokarm, ponieważ wczoraj pierszy raz dałam jej jabłuszko z bananem ze słoiczka - może max trzy łyzeczki. Na jabłko ale świeże nie było złych reakcji więc moze ten banan. Czy taka aleria występuje od razu czy moze to być po brokule którego dawałam trzy dni ?? Wykąpałam też małą w olejku Balneum ale to nie było pierwszy raz tylko trzeci, czy może być taka reakcja na to ??? Oprócz tego byłam w wczoraj w galerii wiec teoretycznie mogła coś tam złapać - za dużo możliwości. Jak miałyście coś podobnego napiszcie żebym się uspokoiła.
Byłam u lekarki choć niestety pediatra mojej córeczki (Sobańska) jest na urlopie a ta co była (Sablewska) to jedyne co mądrego powiedziała to, to że nie jest to choroba zakaźna, a tak to nie wie czy ja cos uczuliło czy czemu to ma i że może zniknie na dniach a może się nasili. W sumie się nasiliło bo ma już na buzi. Byłam w aptece to farmaceutka dała mi wapno dla dzieci i powiedziała ze jak to uczuleniowe sprawy to zniknie. Mała mi wygląda jakby miała piegi na całym ciele. Poczekam dwa dni a jak nie zniknie to chyba do alergologa pójdę.
 
reklama
Asia Yoda dziękujemy za życzonka ;-)i gratulujemy zębów!!:-)
Yoda wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ;-)
Dee witam i zapraszam na spacer z której części Woli jesteś?? bo ja z Młynowa :-)
Navana Tobie też wszytskiego najlepszego z okazji rocznicy!:-) i zdrowia dla Karolinki oby jak najszybciej to paskudztwo zeszło:wściekła/y:
Ja nie mam neta i jak ustalicie termin naszego spacerku to dajcie znać na koma my spróbujemy się do was dostosować :-) Miłego dnia
 
Do góry