reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Bemowa, Jelonek i dalekiej Woli :)

reklama
Hej dziewczyny!
Mam kompa. Został zreanimowany, ale stan jest ciężki więc nie wiem jak długo pociągnie...
Byłyśmy w parku z Magdzikiem i jeszcze jedną koleżanką, która ma córkę (Karolinkę) z tego samego dnia co Olek. Ania powiedziała, że chętnie będzie chodzić z nami na spacerki :-). Było bardzo miło.
W przyszłym tygodniu możemy się gdzieś wybrać.
Jak tam Wasze maluchy? Wysypki poschodziły? Olkowi ząbek rośnie bardzo wolno ( bo jest jeden nie dwa). Nie marudzi jakoś szczególnie.
Pozdrawiam Was :-)
 
Fajnie, że nasze grono sie powieksza i to o kolejna dziewczynkę o tak cudownym imieniu :-)
Co do spotkań to może byśmy przyjęły ten wtorek za dzień takich dużych spotkań i tę godzinę 12 (najlepiej pod Ratuszem :-)) za nasz stały dzień !!!
Mam pytanie, wiem, że dopiero po 7 ale myślę czy nie wyjsc dziś na wczesny spacerek zanim fala upałów i gorąca napłynie :-) - ma któraś z Was ochotę ???
 
Navna ja bym się z Tobą wybrała, ale Olek pewnie pośpi do 10. Mam też ambitny plan upiec szarlotkę dziś, bo jutro raniutko jedziemy nad jeziorko i wrócimy dopiero w niedziele. Więc ja dziś pasuje ze wspólnego spaceru.
Co do tych wtorków to ja jestem jak najbardziej za :-).
 
Cześć dziewczynki.
Bardzo sie ciesze ze będziemy mieli nowa mamusia :)

Jeśli chodzi o Adasia wysypka jest mniejsza, ale niestety jest, najgorsze jest drapanie, jak nie zaśnie na spacerze to i on się meczy i ja razem z nim :(

Ząbki idą nam dwa dolne (wyglądają superaśnie), tez nie jest marudny, tylko BARDZO sie ślini. A ile czasu wychodzą takie ząbki, aż będą "normalnych" rozmiarów?

Jeśli chodzi o te wtorki jestem ZA, z pod Ratusza zawsze możemy wsiąść w jakiś autobus lub tramwaj i gdzieś podjechać.

Jeśli chodzi o szarlotkę to nigdy nie przepadałam, ale odkąd jestem na diecie to jest jedyne ciasto które mogę. Mam taki przepis dla alergików, same suche produkty (maka pszenna, kukurydziana, kasza manna, cukier) masło bez mleczne i oczywiście jabłka. Brzmi to dziwnie ale powiem wam ze naprawdę smaczne i jak zrobię w domu to nie tylko ja sie zajadam :) Raz zrobiłam z cynamonem i szybko tego pożałowałam - strasznie Adasia wysypało.

Asiu na jutro zapowiadają duże ciepełko zatem wymarzona pogoda nad jeziorko, życzę udanego wypoczynku.

To pewnie do zobaczenia we wtorek ;-)

Jest juz plan spotkan w Klubie Mam Bemowo na wrzesien, ale jakos mało interesujace, może coś jeszcze dojdzie.
 
Yoda dobrze, że Adaś ma się już lepiej. U ludzi ze swędzącą skorą trzeba dbać o krótkie paznokcie i nawilżenie skóry ( sucha skóra bardziej swędzi). A podajesz mu jakieś leki poza wapnem?
U nas idzie jeden ząbek na dole, ale wcale go jeszcze nie widać tylko czuć. Olek wypycha go językiem jak jaszcurka. Wygląda to rzekomicznie.
Jeśli chodzi o Klub Mam ja się chętnie wybiorę na świetlice. Idzie jesień, pogoda będzie co raz bardziej kapryśna.
 
Karolince na szczęście po dwóch dniach zeszło, może samo z siebie, może od wapna a może od Lipikaru. Yoda może spróbujesz to jest do atopowej skóry, polecił mi to ten alergolog, kiedy mała moja miała trądzik niemowlęcy a dr. Jedlińska powiedziała że to skaza białkowa. To jest balsam ograniczający podrażnienia i swędzenie skóry Lipikar firmy La Roche-Posay. On kosztuje ok 60 zł ale wiem że mają też próbki w aptekach bo ostatnio mi dorzucili do zakupów w tej aptece przy powstańców chyba 83, jak się od Ciebie jedzie to ta apteka po lewej nie po prawej za lidlem.
Miłego weekendu dziewczyny :-)
 
Biedny jest ten mój Adaś teraz od kilku dni nie zchodzi mu ta piep...na wysypka i ciągle się drapie, kupiłam na własną odpowiedzialność (wyczytałam w internecie) nowy krem, który faktycznie pieknie nawilża skórkę i nie ma już suchej, ale wysypka pozostaje i swedzenie tez :(
Navna zobacze ten Lipikar - cos mi tez mowi ze czytałam o nim - ale to juz po wizycie u dermatologa idziemy 08.09. troche sie boje na wlasna reke, moze damy rade wytrzymac.
Navna a jaka jest pojemoność tego kremu?

Miłego weekendu.
 
reklama
Mysle ze Lipikarem mozesz bez konsultacji z lekarzem posmarować, jak chcesz to farmaceuty zapytaj ale to jest właśnie do suchej, atopowej skóry. Pojemnosc tego co ja kupowałam to chyba była 150, ale może są rózne albo powaznie popros o próbkę i zobaczysz reakcje na skórę. Dziś ta apteka jest zamknięta ale jutro do nich zajde i zapytam i dam Ci znać. Do lekarza swoją drogą musicie iść żebyś wiedziała skąd to bo to już trochę trwa, myślisz że taka reakcja po innym pokarmie by się tyle utrzymywała ?? A może zmieniłaś proszek do prania i mały cały czas ma z tym kontakt, wiesz w szpitalu nas na to uczulali że głownie takie wyspypki są na to czego maleństwa dotykają buziaczkami.
 
Do góry