reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Hi Kobitki

Mi nie jest dane was poznać osobiście :wściekła/y:, nas dopadło jakieś choróbsko. Młody ma katarek i kaszel, biedactwo nie może oddychać i wybudza sie co chwile jak go kaszel meczy, dzięki bogu nie ma gorączki Ja zasmarkana i kichająca. Cos mi sie wydaje ze mam nockę z głowy.
Dzieki za poparcie mojej decyzji odnośnie przedszkola.
Bawcie sie jutro dobrze i mam nadzieje ze niedługo uda mi sie was poznać na live.
Zmykam łapać minuty snu.

Pozdrowionka
 
reklama
Franiu, a co to ma byc wlasciwie ta Kindergruppe? ze takie tylko zabawy sa na kilka godziny, tak?
Ja Maje zapisalam do zlobka panstwowego od stycznia 2012. Trzeba wybrac 2 miejsca i oni przydzielaja to, gdzie akurat sie zwalnia miejsce. Oba sa obok mnie, tutaj w 21. Bez. Ale kurcze teraz mam myslowki i chyba sie do obu przejde i popatrze co i jak. Innych panstwowych i tak obok mnie nie ma... Wiec jak nie te, to prywatne. Ale nigdy nie wiadomo na co sie trafi, mojej znajomej z pracy synka wykorzystali seksualnie u Tagesmutter!!!!:szok::wściekła/y::no:

Strach sie bac!

no a z ta przeprowadzka to naprawde chala. Bo jak sie przeprowadzisz a potem bedziesz musiala Inge z malym dzieciatkiem gdzies daleko zawozic...? To moze lepiej poczekaj az sie przeprowadzicie, zebys miala na piechote najlepiej do zlobka! Moja sasiadka codziennie wozi dzieci do przedszkola (ma samochod na szczescie) z 21. do 3. Dzien w dzien, czasami z nia gadam, to jest wykonczona tym wozeniem i przywozeniem.


Kathinka, to ja bede ok 10.30-11.00. Sylvia, szkoda, ze sie nie poznamy. Nastepnym razem!:tak:
 
Poziomeczka w szoku jestem to k... wa bym nie powiem co zrobila takim gnojom
Sylvia zdrowka i do nastepnego razu

A ja upieklam ciasto bananowe hihi zalujcie te ktorych nie bedzie bo dobre wyszlo prawie juz go nie ma ;)

W tym tygodniu pierwszy raz nie mam zamowien i mam zamiar to wykozystac na zaleglosci a uzbieralo ich sie oj uzbieralo
 
Kathinka podaj przepis na to ciasto:tak:
Frania od wczoraj pracuje 5 godzin tygodniowo i tak dopoki Laura nie skonczy roku.
Poziomeczka, az mi sie kolana ugiely. Juz na sama mysl, ze ja bede musiala dziecko oddac do Tagesmutter, robi mi sie slabo. Mam w sumie 2 numery, do takich juz sprawdzonych, ale jakos nie moge sie zebrac, zeby tam zadzwonic.
A my walczymy znow z katarem:-(
 
Poziomeczko Kindergruppe to tak jak Kindergarten tylko dzieci mniej 15.
Co 7 tydzień chodzisz gotowac z dziecmi (każdy rodzic chodzi co 7 tygodni).
Raz w miesiącu Elternabend no tak ogólnie nawet ciekawie brzmi, ta Kindergruppe
co ja znalazłam ma ogród, i angielski.
No narazie jeszcze jej nie zapisuje ale szukam byłam dziś w 1 przedszkoly i porażka!!!
2 piętro bez windy no i jak ja bym tam prowadzała Inge z dzidziusiem w wózku (wystarczy że ja ma 4 piętro bez windy).
Jutro napisze więcej bo zmęczona troszke jestem papapapa
 
mb przepisik na stonce przepisowej wrzucilam

Ja zboczona jestem ;) nie mam zamowien na torty to codziennie ciasta krece hahaha bananowiec sie skonczyl to orzechowe ukrecilam ;)

frania
trzymam kciuki za znalezienie przedszkola
J. angielski fajna sprawa

poziomeczka
jak tam slodka Maja normalnie ja bym to dziecko zjadla ;) jak by sie dalo taka fajniutka jest
 
Kathinka, a dziekuje za komplementy! ale Gabrysia tez jest slodziutka dziewczynka i grzwczniusia jak jest sama. Bo jak z innymi to lobuzuje ;-)
bardzo ladnie sie razem Maja z Garbysia bawily wczoraj.

dzisiaj Maja cwiczyla namietnie kladzenie sie z pozycji siedzacej. Juz umie!:tak:
I ciagle pokazuje na swoje zdjecie na komputerze i sie strasznie usmiecha, ze cala buzia pomarszczona :-D

dzis bylam w pracy na rozmowie z szefem i takie tam.

Franiu, no to fajna sprawa z ta Kindergruppe. Ale to trzeba naprawde samemu sprawdzic, bo jedno przedszkole fajne a inne nie. Ja musze poszperac w internecie na temat tych dwoch, ktore ja wybralam... Opinii poszukac...

mb_1, zdrowczka zycze!
 
reklama
Narobiłyście mi smaka tymi ciastami!!!
Już zdrowitkie jesteśmy no w końcu :-) a więc na następne spotkanie sie pisze:-).
Oczywiście zapraszam także do mnie tylko to 4 piętro bez windy ostrzegam :-(....
już tak bardzo bym chciała się przeprowadzic no szukam i szukam w lipcu mija mi 2 lata to może z Gemeinde coś
się uda?!?!?! Zobaczymy.

Mb1 No Zdrówka !!!
O tych Tagesmutter to jeszcze dobrej opini nie słyszałam,a to co napisała Poziomeczka to już porażka !!!
No ale trzymam kciuki żebyś na konkretną trafiła.


Ja musze w końcu gdzieś wyjśc z Ingą bo przez tą chorobe się tak zasiedziałyśmy w domu.
 
Do góry