reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Wróciliśmy, nareszcie w domu. Wyjechaliśmy o 8.30...a przed 10 chciałam zrobić młodej mleko. Szykuje powoli wszystko i co termos!! Gdzie jest kur..termos?! Został na stole w PL!! Całe szczęściw miałam więcej przegotowanej zimnej wodyi butelki z MAMa, a słowackie stacje benzynowe mają mikrofale :D

Czy wasze maluchy się przestawiły może? Bo Laura wstała o 6.30 zamaist o 8smej, ale drzemki zamiast według atarego czasu to skubana przesuneła sobie na później. Mam nadzieje, że to przez podróż i będzie chodzić spać i wstawać wcześniej. A nie dalej o 21 :/

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
I weź tu człowieku wróć z balkonu do środka [emoji33] [emoji33] [emoji33] zawału prawie dostałam, ale klapneła na kolana po kilku minutach i wpuscila matke do srodka....
uploadfromtaptalk1477852037255.jpg


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1477852037255.jpg
    uploadfromtaptalk1477852037255.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 342
Haha agentka.
Karola u nas to ja spania tematu wole nie poruszac. Echhh budzi sie po nocach i nie spi ...dwie czasem godz. Obudzi sie i nie moze zasnac.
Polozylam.sie spac wczoraj po 23 a łucja sie obudzila i zaspala piec minut przed 1. Obudzila sie o 4 ale zjadla i zaspala i wstala po 6. Ale poszalala i poszla spac dalej. Teraz to samo. Juz sie obudzila i szał.
Dzis siedziala w krzeselku jak nadla i zaczela marudzic to wzielam ją.spac i takim palczem wybuchla i sie wyrywa ze az mi sie cos robilo. Nie wiem co to bylo. Wtulona we mnie zaspala na siedząco na moich kolanach. Byla tez zmeczona ale takie cos pierwszy raz....
Przez jakies 10min nie moglam jej uspokoic
 
Anitaka moze jej cos przedzkadza w lozeczku, albo zwyczajnie nie chciala spac bo ja cos zaciekawilo, a zmeczenie zrobiło swoje... Przerabiałyśmy też takie pobudki w nocy. U nas to była 3.30 czy 4 i do 6stej przerwa. Albo zasinanie o polnocy dopiero i potem standardowo przed 4ta mimo zmeczenia pobudka i nie mogla spac. Teraz tez jej cos czasem sie ubzdura i sie wybudza. Ale mimo to wierci sie w nocy i wstaje do niej pare razy nawet jak nie wstanie calkiem :/

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Moja Klarcia to się nam daje wyspać mam nadzieję, że tak zostanie je o 22.30 a potem po 5 czasami to ja budzę żeby zjadła :) my w niedzielę u lekarza byliśmy Elizka dostała 40 stopni gorączki :( i okazało się, że gardło i to w takim stadium, że antybiotyk musiał być. Na 10 dni dostała. Tak fajna pogoda a my musimy siedzieć w domu :(. A dziewczyny do tej kartki z finanzamt muszę dołączyć wniosek czy wystarczy tylko te dokumenty co chcą?

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabi odeślij im tylko tą kartę i wymagane dokumenty. Nie musisz składać wniosku jak kiedyś ;) ta kartka tobi za wniosek [emoji14]
Zazdroszczę tego spania bez zbędnych pobudek :(

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Karola hehe Laura super ba ja jak bym sie odwrocila to bym chyba zawalu dostala ;)

U nas zmiana czasu niestety zrobila swoje mala budzi sie o 5 rano. Tematu spania w nocy lepiej nie poruszac bo u nas bez zmian czyli kiepsko :/

Gabi tego spania zazdroszcze.
I zdrowka dla malej!
My przez ostatni tydzien wszyscy tez chorzy o dziwo mala miala tylko 2dni katarek wiec chorubsko ja ominelo mysle ze kp robi swoje ;)

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A miałam się zapytać czy wasze maluchy jak miały tak 2-3 tygodnie jak to określić furczaly na nosie? Klarze się tak zbiera tak jak by się jej mleko osiadalo między nosem, a gardłem.

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry