reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Hej Kobietki :-)
Ja w 36/37tc , jest ktoras z 11 bez lub 10,3??
...u nas chłopiec :-)
Aniu moim znaniem warto iść zapytać /zgłosić na policji, najwyżej powiedza co i jak...
..jejku z tymi szczepionkami.. nigdy nie wiadomo do konca czy pomoga a może zaszkodza :-(
Pozdrawiam :-)
 
reklama
...niby gotowe co chodzi o zakupy, ciuszki itp ale w mieszkaniu ciągle cos do zrobienia/przelozenia więc ciągle cos robię choć bardzo pomalutku mi to idzie. Późno zaczelam bo pracowalam do końca oj tak jakoś opozniona ze wszytkim.. tak mi się wydaje..
Przeraza mnie to ze w tym ostatnim miesiącu nie ma tutaj czestszych kontrol a przeciez wszystko może się zdarzyć... ostatnio pepowina kręciła sie koło glowki i boję sie żeby nie owinela się.. staram sie myśleć pozytywnie ale roznie to bywa..
 
hej dziewczyny

Mi tez się ciężko zaczyna robić, koło małej trzeba robić, czasem podnieść i obowiązki domowe, ale cóż jak to jedna z was napisała się chciało to się ma:))))

My będziemy mieć niespodziankę, przy pierwszej ciąży nie wiedzieliśmy co będzie i teraz też nie chcemy, fajnie tak, najważniejsze żeby zdrowe było:)

Czy któraś z Was dostała tą paczkę od miasta o którą można się zgłaszać chyba jakoś po 32tc, wiecie co tam jest, warto po to iść???
 
Ostatnia edycja:
Anet trzymam kciuki wszystko napewno będzie dobrze :-)
Anetaz chodzi Ci pewnie o ten plecak... Plecak jest fajny w sumie to napewno go widziałaś u jakiejś mamy większość je ma... Jest tam jeszcze mały kocyk jakieś pudełka próbki bony zniżkował ale szału nie ma:-) mi go dali po porodzie w szpitalu tylko się na niego zapisuje wcześniej czy jakoś tak :-)
 
Odebralam pare tyg temu i takie coś było w srodku :-)
 

Załączniki

  • 1422942366414.jpg
    1422942366414.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 47
O ale macie plecaki :-) My dostalismy maskotke,kartke z powitaniem Raphaela ( zawsze sa imienne) i 50 e w gutscheinach ,ktore bierze ponad 90% sklepow tutaj.
 
Ja dostawalam mutterkindbox u ginekologa, byly tam podobne rzeczy plus jeszcze smoczek, butelka, kubek, magazyn eltern.. raz w nö i teraz w oö no i do tego prezent od gminy jak pisze vici. Kazde miejsce sie najwyrazniej rzadzi swoimi prawami. Teraz mieszkamy w Wachau to co moze flaszke wina dostaniemy? ;-)
 
reklama
Hej. Sama uciekam tracik. Wyszedł super. A przepis tez bardzo prosty.
Moja córka wkoncu zaczyna sama chodzi :) Podpowiedzcie mi jakie kupić jej buciki żeby dobrze równowagę trzymała? No i zeby nie spadały!
 
Do góry