reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

@vixen89 a widzisz, a moj (prawie 2 latka @vici )moglby tylko z nami jesc, rano po przebudzeniu wola "chleb, bulka, hummus" :-) sprobuje jeszcze z kasza jaglana pokombinowac, dodawanie musu do kaszki konczy sie najczesciej czyszczeniem scian... :rofl2: probowalam kaszki mleczno-zbozowe te sypkie praktycznie kazde smaki i te bezsmakowe tez, kaszke manna, kaszki gotowe w sloiku... kupilam tez mleko modyfikowane i na nim robilam bezmleczne kaszki! sily juz trace do niego:zawstydzona/y: a jak zrobie pierogi to po 4. krzyczy "mama jeszcze daj" i 2 na dokladke, nalesniki 2 duze tez sam zje, uwielbia wrecz :confused2:

u nas w 12. tez jest outlet butow na Meidlinger Hauptstrasse naprzeciwko Tschibo - Schuhquadrat ten sam co w 10. i tez sie juz pojawily dzieciece orginalne butki m.in. Geox i Superfity.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marynka a dawalas mu platki albo mussli ale z mlekiem krowim. Moj lekarz mowil ze w lecie moge dawac juz krowie ale z woda (2/3 mleka i 1/3 wody) na poczatek w proporci pol na pol. Sa dzieci co mm nie chca jesc i wtedy albo ryzowe,sojowe albo krowie mozna dawac.
 
Maryńka nic tylko się cieszyć! :) Filip niestety ma fazy, że np dwa tygodnie je wszystko w domu bez wymyślania, a potem się obraża i dwa tygodnie nic nie chce jeść, a matka na rzęsach staje, żeby zjadł coś konkretnego.
Może po prostu kaszki mu nie podchodzą, przecież my dorośli też nie wszystko lubimy :) Moja mama jest z tych co nie cierpią żadnych mlecznych rzeczy, także nie je jogurtów, żadnej owsianki czy kaszy mannej by nie ruszyła, może Gucio na razie ma podobnie :)
Ech, Filip to ani pierogów ani naleśników nie chce, także czasem naprawdę już nie wiem czym go przekonać. A najlepsze jest to, że w przedszkolu panie zawsze mi mówią, że Filip to guter Esser, czasami pytam czy na pewno mówią o moim dziecku ;)

Dzięki za info, do 12. mam bliżej także w pierwszej kolejności tak się wybiorę :)
 
Hej hej :) Ja również uwielbiam Elefanty. Chociaż poluję na nie na wyprzedażach, bo ceny czasem są kosmiczne. Eryk najwięcej ma jednak Nike, Pum i Adidas, na Elefanty zdarzało mu się narzekać.
U nas mm nie występuje w diecie od kiedy mały skończył 13 miesięcy. Krowiego nie wprowadziłam i nie wprowadzę (alergia i moje negatywne nastawienie do mleka). Od tamtej pory tylko jogurty, sery, twarogi, warzywa i orzechy. Wyniki w normie.
 
Dziewczyny Wasze dzieci to i tak jedzą moja by tylko rosół jadła i kiełbasę, ogólnie mięso lubi:-) a ser biały to jest tragedia odrazu ja naciaga kombinuje jak nie wiem czasami nie wiem już co robić do jedzenia mleko pije jeszcze naszczescie... My też na etapie butów na wiosnę i fajne adidasy widziałam:-) u nas jest tydzień pożegnania dla dziadygi to był smoczek Elizki cały tydzień było fajnie teraz ma kryzys, smoczek juz był cały dziurawy i trzeba było się go pozbyć:-) jeszcze pić ja musze nauczyć z czegoś innego bo od urodzenia ma ta sama butelkę i wszystko inne jest bee... Kubki niekapki itp. Mała buntowniczka ;-)
 
hej dziewczyny potrzebuje porady doświadczonych mam.Mój 8 m-czny synek zjada już kaszki i obiadki ale nadal zdarza mu się zwracac troche. Nie od razu ale za jakis czas po zjedzeniu. Nie wiem czy to normalne , czy to wymioty,czy może za duzo zjada. Czy wasze bejbisie też tak miały?
 
magdalena6 ja nie pomogę

Czy jak meldowałyście dzieciaczki po urodzeniu w magistracie to potrzebny był akt urodzenia wasz i męża?
 
reklama
Do góry