reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
No dziewczyny milego spotkania zycze :-) Fajnie macie ,ze tak blisko mieszkacie...
I widze w koncu sie ruszylo to nasze "austryjackie" forum fajnie :-) Ja ostatnio malo czasu mam ale staram sie choc podczytywac.
 
Kapelutek właśnie też pisałam z tym pytaniem :p To proponuję już konkretnie, jutro godz 12, stacja U4 Meidlinger Hauptstrasse :)

Szkoda, że nie wszystkim Mamom pasuje, ale mam nadzieję, że nie poprzestaniemy na tym jednym spotkaniu i jeszcze będzie okazja żeby poznać wszystkie forumowe Mamy :)

Jak się wyjdzie z u-bahnu to tam jest taki sklep z bio żywnością, może umówimy się przed wejściem do niego żeby się nie szukać po całej stacji? Ja mam ciemne włosy i będę miała kremową kurtkę :)
 
Witam wszystkie Mamy z Austrii.
Jestem listopadową mamą 2012 i z przyjemnością chciałabym do Was dołączyć jeśli pozwolicie.

Od paru dni podczytuje forum, jednak nie sposób wszystko nadrobić. Od dzisiaj postaram się być na bieżąco.
 
reklama
Do góry