reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Ech Karola zgadzam sie z toba... Wszedzie butla mleko i woda....
I wstawanie w nocy...mycie butelki...
Teraz Łucja je przed polnoca i po 3. Myslalam ze w nocy juz nie bedzie jesc ale nadal to samo. A u Was jak Karola??? :)

Sent from my LG-H320 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Anitaka ja od dwoch dni nie daje juz w nocy bo zaczela jesc wiecej w dzien. Po drzemce nawet 200 wciagnela ostatnio. A butelek mam az 6 takich samych i myje raz dziennie. Chyba bym zwariowala jakbym musiala myc po kazdym jedzeniu. A tak myje raz :D no i jak wychodzimy na caly dzien to bylby problem bo Laura dalej ci 3h je [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Aaa pisalam juz ze usiadla? A dzisiaj zrobila cale 3 kroki raczkujac!! Cale 3 a potem drugi raz! Alez jestem z niej dumna. Ale co sie narobilam z siebie debila zeby ja zaczecic to moje :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
O taka pokraka :D

uploadfromtaptalk1474540401116.jpg
uploadfromtaptalk1474540415732.jpg


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1474540401116.jpg
    uploadfromtaptalk1474540401116.jpg
    55,5 KB · Wyświetleń: 118
  • uploadfromtaptalk1474540415732.jpg
    uploadfromtaptalk1474540415732.jpg
    59,7 KB · Wyświetleń: 116
Hehe Karola to moze i ja sprobuje dawac jek wiecej w dzien mleka i w nocy przestanie jesc tez.
Hmm no pisalas pisalas. Hehe super. łucja cos probuje siegac po rzeczy z dala jak siedzi ale to troche leniuszek. [emoji4]Ale wszystko w swoim czasie :)

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karola ja mam dwie takie same butelki tylko ze jedna w pl zostala i w sobote dopiero bede miala ją :)
A ja ostatnio ukladalam w szufladzie skarpetki czapki i rajtuzki a Łucja wszystko wywalała. :)


Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniag ja przy kryzysie laktacyjnym dawalam 1 porcje mleka z butli po poludniu chyba przez 3 dni a pozniej wrocilo do normy. Nie wiem jak to u Cb wyglada ale ja pokarmu akurat mam caly czas za duzo.
Oj tak tez wam zazdroszcze tych nocy u nas w nocy kosmos nie chce mi sie juz liczyc ile tych pobudek mamy :(
Bubcia a u cb jak noce wygladaja? Jak czesto karmisz Zosie w dzien piersia?


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola ja nie licze nawet ale dosc czesto bo ona sobie podjada, a noce w te lepsze jest 5-6 pobudek, te slabsze to nawet nie bede mowila no szkoda gadac, ehh i podobno to jeszcze dlugo moze trwac

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry