reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Tak ma 9 tyg. Jesc nie chce ale jak juz przysypia mi na rekach to probuje jej dac i tylko na polspiaco je a potem sie budzi. I tylko rece i rece .. Jak na chwilke poloze ją to od razu placz.
 
To na pewno skok, u nas dzisiaj też coś nie tak, mała ciągle placze, jak próbuje ja odłożyć to od razu płacz , nawet jak śpi to próbuje ja odłożyć to też płacz, nie wiem czy to jakiś skok też, czy może ząbki mimo że jeszcze wcześnie ale jak dałam jej zimny gryzak to tak mocno gryzla że sama już nie wiem
 
Noo a u nas znowu tak samo tez ciagle placze i dzis to ja siedzialam a ona na rekach spala. A i slini sie i rączki do buzki ciagle daje .. Jakby.mogla to tala piąstke by wziela.do buzi... ;) teraz spi juz 2 godz . narazie sie nie budzila
 
Anitaka może Twoja też się nieodkładalna zrobiła :) moja to by teraz z rąk nie schodziła bo wszystko wtedy lepiej widzi, ale ratuje nas leżenie na brzuszku, dopóki się nie zmęczy jest spokój ;)
 
A nie wiem... Moze... Ale jak wlacze karuzele w lozeczku to ladnie lezy do poki jej sie nie znudzi a na brzuszku dlugo nie polezy. W nocy dzis ladnie spala. Obudzila sie dwa razy na jedzenie a tak to bylo w.porzadku ;)
 
:laugh2: mam nadzieje a dziewczyny ja mutterschutz skonczylam 5 kwietnia i teraz czekam na wniosek z fbh i pewnie do dwoch tyg przyjdzie i bedzie to maj np i zloze wniosek o kbg to dostane wyrownanie tylko za kwiecien w.maju czy jak to jest
 
reklama
Anitaka dostaniesz w maju wyrównanie z pierwszą wpłatą. Ale jest jeszcze inna kwestia. Jak Ci się skończył Mutterschutz, a nie masz jeszcze KBG to prawdopodobnie nie masz ubezpieczenia. Nie wiem jak to dokładnie jest, musicie dopytać w KK. Na ten czas możesz się przy narzeczonym ubezpieczyć, bo napewno mieszkacie pod jednym adresem dłużej niż 10mscy.
 
Do góry