reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Dziekuje Kapelutku;) mysle ze jesli tesknisz za byciem w ciazy to nie moge doradzic Ci nic lepszego jak tylko zabierac sie z mezem do pracy;)pozdrawiam
 
reklama
Moje Drogie a czy dr Witos wystawia zaswiadczenie potwierdzajace ciaze na pierwszej wizycie czy dopiero na kolejnej?jak to bylo w waszym przypadku? Kiedy informowalyscie waszych szefow?milego dnia
 
A jeszcze jedno pytanko. Czy oddając pracodawcy ten papierek powinnam poprosić o potwierdzenie ze go ode mnie otrzymał? Czy jest to zbędne?
 
Kasia15004 ja nie prosiłam o żadne potwierdzenie, skopiowałam tylko ten papierek dla samej siebie i miałam go w domu. Gdy pracodawca je otrzyma, to pocztą powinno przyjść pismo z Arbeitsinspektorat, że zostałaś zgłoszona jako ciężarna
 
cześć dziewczyny
Ale dawno tu nie zaglądałam bo siedzę w PL już od miesiąca i jakoś brakuje mi czasu na takie rzeczy.
I na teście pojawiły się dwie kreski:), z krwi wychodzi że jestem w 5 tyg ciąży:).
Pierwszą ciąże prowadziłam w PL, drugą planuję w Wiedniu.
Powiedzcie mi czy na początku robiłyście w Wiedniu taki duży pakiet badań(hiv,toksoplazmozaa,kiła,i wiele innych)bo w Pl się to robi prywatnie co kosztuje ok 300-400zł.Do wiednia przyjadę chyba dopiero za ok 3 tyg i nie wiem czy je zrobić tutaj i Wiltos(bo do niego planuję chodzić) mi je przepisze do MKP czy czekać na wizytę u niego?
I jeszcze jedno pytanko, czy w 12 tyg robią w wiedniu tzw usg genetycznie, gdzie sprawdzają min przeźiorność karkową itd??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jutro wybieram sie na pierwsza wizyte do dr Wiltosa takze wszystko sie okaze;) wg moich wyliczen moge byc w 7 badz 8 tc. Troche sie stresuje przed ta wizyta bo to moja pierwsza ciaza ale mam nadzieje ze jutro bede juz spokojniejsza i dowiem sie wszystkiego tego czego wiedziec powinnam;)
 
Do góry