reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Patili dzięki za odpowiedź. W takim razie też kiedyś wstąpię z ciekawości do Müller skoro i ceny przystępne i wybór duży :)
Też myślę, że to nie ściema, dlatego kobitę wpuścimy. Jakiego trzeba mieć pecha żeby zostać wytypowanym?:p
 
reklama
Nie ma za co :) też z ciekawości się orientowałam ile tutaj taka przyjemność kosztuje, to tak jak piszesz, okolice 100€ i więcej
 
Mala zamawialam juz dwa razy w internecie i przesylka byla zawsze za darmo. Niestety nie wiem. gdzie mozna kupic ich ubrania stacjonarnie.

Vixen zmienilas kolor wlosow czy mi sie wydaje? Slieczne zdjecie wstawilas.
 
Patili tak, zmieniłam kolor i ścięłam włosy. Naszła mnie poporodowa potrzeba metamorfozy ;) Chyba nie tylko ja tak miałam, bo przede mną też dosyć diametralnie zmieniała fryzurę pani 4 miesiące po porodzie. Dziękuję :)
 
vixen89 byłabym szczęśliwa gdyby w Mullerze wprowadzili punkty i karty :) Jak mały był mniejszy i kupowaliśmy słoiczki czy kaszki to głównie właśnie tam, bo mają wybór o wiele większy niż reszta sklepów. Ceny mają ok, a często dają dobre promocje. Przy kasie często też można u nich dostać bony. Statystyka u nas nie było nigdy.

Rękawiczki udało nam się dziś kupić, w H&M, akurat dostawę mieli i były rozmiary jak na naszego srelka. Do nas idzie paczka ciuszków Carters, mam nadzieję, że dojdzie przed świętami, bo ma to być jeden z prezentów. Mąż mnie opierdzielił, bo na ubranka wydałam 50 euro, a miałam już nic nie kupować :-D Ale jak dziś pooglądał ceny w sklepie to zdębiał. Zwykły bodziak 8 euro, gdzie w tej cenie zamówiłam trzypaki (dwa body plus spodnie). Od razu zmieniło mu się nastawienie. Faceci to chyba myślą, że ciuszki są za bezcen;-)

vixen89 świetna fryzura!
 
reklama
Dlatego ja zabieram meza na zakupy albo pokazuje rachunki.Niech wie ile to wszystko kosztuje.Nie mam tez zamiaru dziecko ubierac tylko na flochmarkach.Nie mowie ze tam nic nie kupuje ale sa rzeczy ktore trzeba kupic nowe.
 
Do góry