reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Moj Jonathanek troche mlodszy od waszych dzieci a juz teraz ciezko go nakarmic... Wygina sie przy piersi we wszystkie strony i placze. A ten caly cyrk trwa juz ponad miesiac.
Wczoraj mielismy szczepienie na pneumokoki i niestety noc niespokojna. Biedny plakal przez sen. Szukal raczkami mamusi ;-)

Jutro chcemy wybrac sie na Pekip zajecia... Zobaczymy co z tego wyjdzie bo na razie najlepiej jest u mamy na raczkach.

Wie ktoras z was od kiedy moge uzywac spacerowki w wozku (Mam bugaboo cameleon 3. Niestety prawie nie uzywany. ;-P)... Myslalam zeby rozlozyc siedzonko na plasko. Na razie nie wiem czy da sie... Spacerowka czeka u tesciow w Noe. Powoli niestety wysiadaja moje plecy od noszenia :-( Bardzo lubie nosic Jonathanka ale nie wiem jak dlugo sie da przy mojej skoliozie. A wy robicie reklamy takich pieknych chust ;-P

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Happy im dłużej w gondoli, tym lepiej. Laura jeździła ponad 7 mscy. Potem nie było szans, żeby się zmieściła więc spacerówka rozłożona na płasko. No i w gondoli lepsza amortyzacja itd. :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ha ha Zosieńka jakiż straszny mięsożerca!:laugh2:
Happy, im dłużej w gondoli, tym lepiej. Eryka musiałam przerzucić w 5 miesiącu, bo się biedak nie mieścił, na szczęście spacerówka rozkłada się u nas niemal na płasko, może jakieś 5 stopni pochylenia ma.

A co do reklamy chusty... :cool2: Nasza miłość
6283218_DSCF2151.JPG
 
Zosia super po oczach widac ze to chyba tez taki lobuz jak moja ;)

Happy my spacerowki zaczelismy uzywac od 5msc z tym ze my mamy wozek stokke z kubelkowym siedzeniem i uzywalismy tez wkladki dla noworodka i pozycja prawie lezaca ale nie calkiem i mala chetniej tak jezdzila niz w gondoli.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolask no to troche jeszcze poczekamy... Jonathan nie lubi wogole wozka.
A masz jakies rady na bole plecow przy noszeniu dziecka? Mam na mysli chuste i nosidelko. Na razie najlepiej sprawdza sie Marsupi ale najzdrowiej dla Jonathana to pewnie chusta :p. Juz kilka razy wybieralam sie na spotkanie chustomam ale dopiero teraz jest z Jonathankiem troche latwiej i moge sobie to wyobrazic....

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha dziewczyny na żywo Zosia też łobuz [emoji14]

Bubcia no pewnie, że mniej przybierają, ale ona przez te pierwsze dni choroby poleciała 200g z wagi. Teraz waga stoi, jak nic nie skoczy to muszę się przejść do lekarza znowu. Laura na pół roku miała 7600. Teraz po 3 mscach 8100. Trochę mało, no i ona szaleje od niedawna dopiero... wszystko nic, chuda może być jak patyk jako dziecko jeśli po mnie wagę odziedziczy to to będzie biegająca skóra i kości, tylko że ona na długość też niechce ruszyć za bardzo.



Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Happy, a próbowałaś motać na plecach już?? Wtedy można wyżej albo niżej w zależności od potrzeb i nieco odciążyć niektóre odcinki kręgosłupa :)
A co motacie z przodu?? Bo Kangur też lepiej odciąża niż kieszonka :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Karolask wlasnie kieszonke... To musze kangura sprobowac. A na plecach to juz? Glowke niby trzyma mocno ale ma rozne dni... Podobno to normalne podczas skoku. A da sie samemu wiazac na plecach?
Czasem z nosidelkiem jest praktyczniej bo Jonathan spi w dzien tylko tak i to 4 razy ;-P
Zauwazylam ze z Fräulein Hübsch jest u nas troche gorzej... Jonathan wazy juz prawie 6,5kg...a to dopiero 4 miesiac.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry