reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

Dobre z ta Lilka:-) no pewnie dzis bedzie lepiej spala po tak pieknym dniu.bardzo udany dzien dzis mialam dziewczyny,tyle witaminy D zazylam tyleczek wygrzewajac:-) no ale miejmy nadzieje ze ta pogoda szybko nie odejdzie i we wtorek nam dopisze.no ogrod dzis troche ogarnelam przeciez na ten nasz ala piknik.:-) ale moze o park tez zahaczymy
Wiola jak tam po castingu nic nie opisalas? jezeli chodzi o prace to nie bardzo umiem ci doradzic moze agencje po prostu i zobaczyc co tam w ofertach maja? pewnie cos tam na internecie bys znalazla.a cv masz?mam tu znajomych co wlasnie np. w argos pracuja.jezeli chodzi o opieke nad dziecmi to pewnie bardziej wsrod znajomych bo raczej musisz byc w ofsted zarejestrowana.zalezy co cie tak naprawde interesuje?pewnie dzisiaj nad morzem byliscie bo rzut kamieniem macie:-)
my bylismy dzis w southend.
emily a ty jak tam dzis,mam nadzieje ze nie sprzatalas tylko ze sloneczka korzystalas;-)
 
reklama
a gdzie tam sprzatalam:D w ogrodku prawie pol dnia.dzisiaj z dzieciakami trza gdzies wybyc,moze do southend,nie wiem zobaczymy:D a tak wogole to zazdroszcze ze mozecie sie opalac:D bo ja.....mam uczulecie na slonce:wściekła/y: od zeszlego roku jak sie opale to dostaje paskudnie swedzocej wysypki i caly tydzien sie czohram po ciele:crazy:no ale coz,bywa:D dobry filtr i mozna lazic:d a tak wogole to przepraszam ze mnie nie bylo:/ jakos tak nastroju nie mialam w sumie na nic.maz mi znowu siedzi w domu i tylko tylek mi zawraca.jak to tak dalej bedzie to chyba spakuje manatki i wroce do polski:/ znowu mam podly humor,takze ja juz sie dzisiaj nie odzywam:/ pozdrawiam dziewczyni i do jutra:d
 
Dominika na pw trzeba sobie zasluzyc:-) buhahahha ,ja wlasnie mialam kolezanke z synkiem,julka sie wyszalala.nawet ten zamek do skakania im napompowalam i basen rozlozylam.jutro was kobitki mam na ploteczki, a w srode ciotke dominike na piwo i to z mezem.ale mnie zaszczyt kopnal.ulalalala grafik napiety co by nie pekl.:-)
a mame wiole wcielo
 
No super bylo.ale wiekszego syfu nie moglyscie zostawic:tak: buahahahhaa normalnie piwo sobie otworzyc musialam zeby sie dosprzatac,ale julke juz wykapalam i jak tylko pojdzie spac to kolejne piwo sobie otworze no bo przeciez musze sie wprawic na jutrzejsza posiadowe z ciotka dominika a i smutki utopic bo meza brak :-)
 
reklama
Do góry