reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

reklama
hahah,extra zdjecie:D a stolik jest zaje**sty,nawet bym nie pomyslala zeby sprawic cos takiego dzieciakom,fajny patent:D jakie plany macie na dzisiaj dziewczyny ??bo ja smigam do parku jak sie nie rozpada:/ kalosze na nogi i grac w pile:D
 
No ja sie dowiedzialam ze nasza kolezanka z forum jutro ma urodziny wiec mam misje:-) a tak poza tym to po lunchu tez do parku na chwile poki nie pada bo cos zapowiadaja a potem na zakupy i mogla bym ci podrzucic ten stolik jak chcesz bo chyba bede w town tylko nie wiem o ktorej bedziesz?
 
ja tam do konca dnia juz teraz bede w domu,jeszcze tylko na chwile na poczte skocze.maz zabral dominika do parku,a ja znowu sprzatam:/ takze jak bedziesz miala ochote to zapraszam.masz aktywny swoj telefon?to wysle smsa z dokladnym adresem.
 
urodziny? a ktora to?
Ja ranek spedzilam na plotkach z kolezanka, a tako rozgadano ta kumpela, ze wyjsc od niej nie moglam... na szczescie ja lubie wiec wysluchalam ja cierpliwie..lol... zabieram sie tera za obiad bo po starsza trza bedzie sie ruszyc... Milego dnia ciotki :)
 
reklama
Do góry