reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

Witam dziewczyny!a ja musze sie pochwalic ze moja Jula cala noc przespala.yoopie!do 7!ale sie wyspalam.ciekawe jak dzis!a i jeszcze jedno!zaczela sobie chodzic z ta zabawka first step!rewelacyjna!jula popoludniowa drzemke bedzie miala a ja bede plotek malowac!sama nie moge w to uwierzyc!ja i malowanie!:-) ale za niedugo okres grilowania bedzie i chce by milo bylo na ogrodzie! pozdrawiam!
dominiko!jak tam dieta!silna wola jest!ja ostatnio mam okres czekolady!zajadam sie nieziemsko!az wstyd!
jadka12!a kiedy mnie odwiedzisz?
 
reklama
Witam
Juliannya
brawa dla julki oby dalej przesypiala cale nocki:tak:
jadka12!a kiedy mnie odwiedzisz? -musimy zorganizowac jakies male spodkango milo bedzii sie poznac w realu:-)
a my dzisiaj z malym przesiedzielismy caly dzien na dworze bo fajnie cieplutko dzisiaj bylo mam nadzieje ze jutro ju tez tak cieplo bedzie:-)
a jeszcze jka sie nam uda to wybierzemy sie jutro na jakies male zakupki:-D
milego wieczoru pozdrawiam
 
Dzień dobry.
Ale piękna pogoda!A ja sama w domku,bo jest u mnie mama i właśnie zabrała małego do mojej siostry do Grays.Pierwszy raz od prawie 15 miesięcy jestem tyle godzin sama w domu:)A mąż w pracy.

Miłego dnia mamusie:)
 
witam
u nas dzisiaj bardzo cieplutko:-)
rano bylismy na malych zakupach teraz P pojechal do pracy a maly sobie spi wiec mam chwilke tylko dla siebie a jak maly wstanie to mam zamiar isc z nim nad tamize sobie pospacerowac bo maly uwielbia ta chodzic:tak:
pozdrawiam i mielej niedzieli zycze:-)​
 
Witam dziewczyny!troche mnie tu nie bylo bo jakos czasu brak.mam nadzieje ze milo spedzilyscie weekend i korzystalyscie z pogody.u nas spokojnie bylo, bez gosci a i my tez nigdzie sie nie wybieralismy.troche w ogrodzie porobilismy.wymalowalam ten plotek do konca.:-)grila w sobote palilismy a w niedziele ogladalismy uroczystosci pogrzebowe i tak zlecialo.dzis wrocilismy na basen po przerwie.jula spi teraz padnieta.a ja moge cos naskrobac do was.
kksiezniczko.tylko pozazdroscic ze masz mame obok bo nie ma to jak miec dla siebie troche czasu.my ostatnio bylismy z tomkiem w pubie a moja dobra kolezanka zostala z jula jak sobie juz smacznie spala.fajnie bawalismy sie ale jednak caly czas myslalam.
jadka12.tez bym chciala sobie juz spacerowac z jula a nie tylko ten wozek i wozek.mam nadzieje ze juz za niedlugo zacznie chodzic sama.
dominiko.jak tam dieta?
pozdrawiam dziewczyny!
 
Halo!jest tu kto?ja czekam az sie jula obudzi to na spacer pojdziemy.sliczna pogoda.rano troche zmarzlysmy w parku.dziewczyny,mam dylemat...nie wiem czy decydowac sie teraz juz na drugie dziecko.tak czy tak siedze z jula w domu do pracy nie pojde bo nie mam co z nia zrobic a jak juz pojdzie do przedszkola to chciala bym do pracy isc a nie myslec o drugim dziecku. po porodzie powiedzialam w zyciu wiecej.ale jak patrze na jule to chce by miala rodzenstwo a juz napewno tomek mi nie odpusci:-) powaznie sie zaczynam nad tym zastanawiac az tomek nie moze w to uwierzyc.szczerze to ja sama w to nie bardzo wierze bo naprawde sie zaparlam po tym porodzie ze nie!ale teraz jak sobie to wszystko przemyslalam to moze to bylo by i dobre rozwiazanie.jak dlugo organizm regeneruje sie po porodzie?slyszalam ze pol roku.
ale wczoraj mielismy przypadek.mamy sasiadow ktorzy sie kloca i strasznie na dzieciaki krzycza no i oczywiscie trawke pala.czasami naprawde sie awanturuja i ktos ich na policje podal bo wczoraj wieczorem dzwonek a to policja.zamarlam bo myslalam ze sie cos stalo jak zapytali czy moga wejsc do srodka.a oni wypytywali o sasiadow.strasznie duzo pytan zadawali.:szok:
pozdrawiam
 
Hej mamusie!
A dziś wyjechała moja mama.Miała wracać już 3 dni temu,ale wulkan stanął na przeszkodzie.Więc troszkę dłużej nacieszyła się wnukiem:) A w czerwcu juz ja lece z małym na 4 tygodnie.

Juliannya ja po porodzie też powiedziałam,że Maksik będzie jedynakiem.Ale niedawno zmieniłąm zdanie i stwierdziłam,że jednak samemu to jakoś smutno sie chować,więc niedługo zaczynamy starania o braciszka dla niego:)))A co mi tam!

I dzis znowu piękna pogoda.Na razie mały śpi,ale po drzemce i obiadku wyskoczymy na spacerek.Miłego dnia:)
 
hej kksiezniczko!fajnie ze chociaz ty sie odzywasz bo dziewczyny wywialo!
a gdzie chodzis na spacery?moze sie kiedys umowimy?masz jakis fajny park niedaleko siebie?ja wczoraj wybralam sie na nogach do town ale wrocilam juz autobusem:-) a dzis zrobilam sterte prania i mysle nad obiadkiem.pewnie skonczy sie wyprawa do tesco albo do ciapatego.kompletnie nie mam pomyslu.a zapytac tomka konczy sie to odp co bedzie to zjem.i badz tu czlowieku zdrowy!:-)
milego dnia
 
A chętnie się umówię:) A ja dziś byłam koło mnie na wzgórzu Vange Hill.Pod górę,ale ładnie i cichutko.
I do Tesco też zaszłam,bo kotu sie jedzenie kończy;)
A odpowiedzią męża,że co będzie to zje się ciesz,bo czasem jak mój wymysla to ręce i cyce opadają:)))

A propos spotkania to może w przyszłym tygodniu jakby była taka super pogoda? Tylko nie w czwartek bo idę do roboty.

To papapa i miłego popołudnia
 
reklama
no i dzis na obiad barszczyk z uszkami i nalesniki z serem bialym.nic innego mi do glowy nie wpadlo a poza tym mam dzis lenia na gotowanie.no to wstepnie jestesmy umowione w przyszlym tyg.ja w poniedzialki na basen chodze wiec wtorek albo sroda bedzie super. moze na jakies playground pojdziemy?chodzisz gdzies? w kazdym badz razie jeszcze sie zgadamy.fajnie ze masz mozliwosc pracy,a kto ci zostaje z dzieckiem? x
jadka12 i dominiko co tam z Wami?
 
Do góry