reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w danii

Oj kobitki! Co tu tak cicho?!
Co u Was słychać? Jesienna pogoda Was zatrzymała?
Ja jutro wybieram się na "kolejną" rozmowę w kwestii praktyk i mam stresa, mam nadzieję, że się uda.
Buziaki mamuśki dla Was i waszych pociech!
 
reklama
Hej Mamusie:-)

U Nas czasem słońce czasem deszcz, czyli jak to w Danii bywa pogoda w kratke. 5 min świeci słońce 5 min pada i tak w kółko, zwariować idzie...

W piątek jedziemy na ponad tydzień do Polski, bo mamy troche spraw do zalatwienia i musimy zaprowadzic auto, bo kupilismy na eksport, także kolejny raz musze sama całą droge jechać a mąż z Lenką drugim autem, aż mi się odechciewa, mam nadzieje, że szybko minie ta droga...
Friggia Pisz szybko co z Twoimi praktykami?:tak:

Buziaki dla wszystkich!
 
Tusienka Auto na eksport? Tzn. będziecie coś przywozić z Polski, jakąś firmę otwieracie?
A praktyki dostałam :-D. Swoją drogą miałam stresa, tymbardziej jak zobaczyłam jak ogromna jest ta szkoła, ale jak przyszedł dyrektor to już było ok, taki postrzelony facet, wyluzowany (w ogóle nie skojarzyłabym go z dyrektorem) i zapytał co chcę u nich robić. Stanęło na tym, że będę w klasie z dziećmi niepełnosprawnymi, jeśli nie spodoba mi się to, to mam mu dać znać i będę robić coś innego. Najgorsze będzie rozstać się z Dimim na cały dzień
 
Friggia To super GRATULACJE! Bardzo sie ciesze, ze Ci sie udalo!:-) A co będzie z Dimkiem zostanie z tatą?
Mój mąż dość często kupuje auta na eksport, ale to tylko na sprzedaż, czasami troche my z nich korzystamy jak jestesmy w pl, a potem sprzedajemy bo nie ma sensu by stal w pl tak zadko uzywany.
 
Tusienka Dziękuję jeszcze raz. Myślałam, że może będziecie coś przywozić do DK na sprzedaż np. ;-). Dimi zostanie z tatą, w końcu tata ma szansę się wykazać, na razie jak z nim zostawał to dał radę, a jak będzie ciężko to pomyślimy o dagpleje, choć jakoś ciężko byłoby mi go zaprowadzić do kogoś obcego, tata to jednak tata.
 
Friggia Gratulacje :-)
my juz po chrzcinach, troche spokoju:-)narazie jestem mega zmeczona ale juz niedlugo sie odezwe:-)
a pogoda to juz nawet nic nie mowie wyjezdzam na poludnie gdzies

Lulim nie zapomnialam o naszym spotkaniu, ostatnio po prostu motorek w tylek i do przodu po prostu nie bylo mnie dla nikogo.ale juz spokoj i juz od dzis poludnia odpoczywam,odprawilam wlasnie ostatnich gosci;-)
 
Friggia byc moze miedzy Dimkiem a tatusiem wywiaze sie jeszcze mocniejsza wiez podczas ich pobytu w domku razem.Dunczycy ojcowie sa mega opiekunczy i sa bardzo za swoimi dziecmi.moj to caluje ta mala non stop i naprawde dba caly czas,zeby jej bylo dobrze interesuje sie jej rozwojem itd.
No i tak jak mowisz zawsze z tata lepiej niz z obca jakby nie bylo na poczatku dagpleje.

Tusienka milego pobytu w Polsce:-)

Ciekawe co u Hopsasanki, Anansie.na pewno jeszcze sie odezwa
pozdrawiam Was wszystkie.:-)czasem milo jest wrocic do codziennosci do swjego rytmu i rytualow, jak np.bb;-)
nic czas juz chyba spac...:yes:
 
hej :-)

friggia pisz pisz i zdawaj re;acje jak tam na praktykach. Gratuluje :tak: a Dimek sobie na pewno z Tatusiem poradzi, zobaczysz jak go zaraz wytresuje :-D

tusienka milego pobytu w PL :tak: ja mam prawko, ale nie czuje sie na tyle pewnie by jezdzic w trasy, niestety :eek: ja mam ogolnie zbyt "katastroficzna" wyobraznie i przez to chyba nigdy nie poczujesie calkiem pewnie za kolkiem

justynaj nie martw sie, spotkamy sie kiedy sie uda :tak:na spokojnie :tak:

a mi siemlody przeziebil,ma troche temperatury i katarek, ale placze bez przerwy :crazy: typowy facet, mowie Wam, Luska jak jest mega chora to spi i oglada bajki, jak troche to szaleje jak zawsze, no i praktycznie nie marudzi a Vincent jest zupelnie inny,lekki katarek i placz, placz, placz.

a w sobote lecimy na wakacje, wiec musimy byc zdrowi :tak:

buzka
 
Witam mamusie :)
Jestem tutaj nowa :)
Mama zostalam w lutym tego roku :) Szukam jakiegos towarzystwa dla siebie i coreczki :) Mieszkam w Kopenhadze i nie znam tu za wiele osob .Moze ktoras z mam mialaby ochote na wspolny spacer,kawe ,wypad na zakupy itd....???
Pozdrawiam serdecznie :)
Weronika
 
reklama
Friggia gratuluje ;-) pisz jak Ci idzie

ja tylko na chwile wpadlam. juz 2 tyg. mieszkam w nowym mieszkaniu. przeprowadzka jakos sie udala... choc byla ciezka. Mala niedlugo konczy roczek, musze zapisac ja do nianki, ale czekam ciagle na przemeldowanie. dopiero wtedy zaczne dzialac.

buziaki dla kazdej
 
Do góry