reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w danii

Cześć Mamuski, melduję się z powrotem w Danii. Prawie 5 tygodni w PL i ciężko mi było tu wracać. U nas jeszcze nie wszystko jest idealnie ze zdrowiem Nikodema, ale mam nadzieję, że to już końcówka męczarni..eh! Idę rozpakowywać bagaże, odezwe się niebawem!
 
reklama
hej Dziewczynki:-):-)

friggia no nareszcie sie odezwalas:-)fajne,ze malemu podoba sie na basenie:tak:
jezeli chodzi o ksiezy w pl to temat rzeka;-)no ale najwazniejsze,ze wszystko macie zalatwione:tak:i dobrze,ze juz wracacie do dk:tak:
dobrze,ze poszlas do dermatologa bo kolejny raz okazuje sie ze tu lekarze podchodza na luzie.ja juz tez na wlasnej skorze sie przekonuje jakie jest podejscie.wiem,ze sie powtarzam,ale jak bedziesz miala chwile to napisz mi co wzielas do szpitala dla siebie i malego??

hopsasanka wierze,ze ciezko bylo Ci wracac,mnie tez by bylo ciezko...
jak juz sie rozpakujesz to pisz:tak:
zdrowka dla Nikosia:tak:

a u mnie ciezko i coraz ciezej:-(mysle,ze teraz jakos gorzej znosze ta ciaze,a moze juz nie pamietam dokladnie jak to bylo w pierwszej,ale cizko mi sie chodzi bo mnie cisnie na dol ten maly lobuz i to tak.do tego jeszcze mala jest absorbujaca bo chce sie bawic i ciagle gdzies mnie ciagnie,a mi niewygodnie w kazdej pozycji:-)i mam wyrzuty sumienia,ze za malo sie z nia bawie.mysle,ze latwiej bedzie mi z dwojka niz z jednym i wielkim brzuchem;-)co do mojej zmory czyli zgagi to tak jak pisalam moaj maz mi kupil kolejny specyfik i owszem pomaga,ale tak jak wszystko inne na chwilee:wściekła/y:takze dalej sie mecze...

buzka kochane
 
hello :-) ja juz w Danii... cieszę się bardzo... na razie ogarniam chatę, nazwoziliśmy sporo rzeczy z PL i muszę to jakoś poupychać, poprać, posprzątać itd...
Kamilka od wczoraj w przedszkolu, bardzo płakała, ale dziś już na szczęście bez płaczu.. przedszkolanki już mnie zdążyły wkurzyć wciskając mi jakieś kity że mam z Kamilą gadać po duńsku... niech one z nią gadają bo im za to płacą... A zanim ja z nią będę gadać po duńsku to jeszcze dużo czasu upłynie, bo sama ledwie się dogaduję w tym języku...

A poza tym to pięknie słonko dziś świeci.. :) miłego dnia :-)
 
Czesc Dziewczyny witajcie z powrotem "na pokladzie". Ja tez sie zawsze ciesze jak wracam do Danii, bo w Polsce mnie doluje zawsze wszystko i najwiecej wytrzymalam dwa tygodnie tam ;-). chociaz wiadomo fajnie posiedziec troche u mamy:-)
dobrze, ze przyjechalyscie szczesliwie, bo zima to roznie na drodze bywa.

Anansie, jak czytalam twojego posta o ciazy to myslalam, ze czytam mojego posta. moge powiedziec to samo o mojej drugiej ciazy.ze znosze ja duuuuzo gorzej. u mnie jest problem ze stawami, woreczkiem zolciowym,ktory kluje niemozliwie i do tego zgaga. ale pomysl sobie, najwazniejsze, zeby z dzieciaczkami wszystko dobrze bylo, to jakos sie jeszcze przemeczy. czego sie nie wytrzyma dla naszych szalonych pociech:-)

Hopsasanka dobrze, ze udalo Wam sie wyleczyc Nikosia, chociaz z wiekszego. tutaj jak wiadomo jest z tym ciezko.
mnie tez ostatnio zdenerwowali z ta grupa krwi i z badaniem na cukier w ciazy, bo musialam sie sama prosic o to, i okazalo sie, ze dziecko ma prawdopodobnie plus i musze dostac anti-D na przeciwciala. ale to dzieki samej sobie, ze dlugo czytalam o tym i dopominalam sie. az lekarka mowi, ze jej sie podoba to, ze ja tak wszystkiego pilnuje. no tak-zawsze mniej roboty i odpowiedzialnosci dla niej:eek: przypuszczam, ze gdybym nie ruszyla tematu to by to olali z gory na dol

poza tym zimno sie zrobilo i wieje... bylysmy troche z niunia na sankach ale sniegu jest troche za malo i nie moglam jej dlugo ciagnac. ale zawsze milo popatrzec ladnie bialo:-) pozdrawiam was cieplutko
 
hej:-)

justynaj troche mnie pocieszylas bo myslalam,ze juz przesadzam i zrobilam sie marudna,ale naprawde jest mi ciezko:tak:masz racje najwazniejsze zeby nasze maluchy byly zdrowe:tak:

ja wczoraj bylam na pierwszych zajeciach w szkole i bylo niezle:tak:na razie sie wszyscy poznajemy,ale poznalam jedna mame,ktora ma coreczke dwuletnia i w pl mieszka w tym samy m miescie co ja:-)o taki zbieg okolicznosci.mam nadzieje,ze poznamy sie blizej:tak:
buzka
 
Anansie ja nie widze zamknietego, jak moge sie tam dostac? Z tego co wiem to potrzebne jest jakies zaproszenie. Pozdrawiam
 
Witam wszystkie Mamuski, które powróciły do DK :-)

Anasie Odpisałam Ci na prywatnym! Buziole

Ka-mila Jak tam Kamilka w przedszkolu?
HopsasankA A dla Was nadal życze zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka! Jak tam Nikoś?


U Nas wszystko w porządku. Lenka zdrowa, chętnie chodzi do przedszkola, dziś rozmawiałam z opiekunką Lenki i mówiła, że już dużo rozumie co do niej mówią, zawsze zdają mi relacje co nowego nauczyła się mówić po duńsku, teraz spodobało się jej tusind tak, więc w domu zamiast dziękuję jest teraz tusind tak.;-)

Miłego wieczorku i weekendu :-)
 
reklama
Tusienka ale super,ze mala robi takie postepy:-)ciekawe kiedy moja lobuziara bedzie na tym etapie;-)na razie tylko mowi haj:tak:i to tak cichutko hahahah.dziekuje Ci kochana jeszcze raz.zreszta Ci odpisalam wiesz gdzie;-)

a u nas dzis byli panowie od remontu i mierzyli wszystko,kamerowali,sprawdzali itp.powiedzieli co mamy usunac w sensie szafki pozdejmowac,nawet w sypialni na gorze beda zakladac wentylacje.ja sie bardzo ciesze,ze ale przeraza mnie ten remont i to ze nie bedziemy miec lazienki i wszytsko bedzie rozwalone.ale pocieszam sie ze wszyscy z naszego osiedla przez to przechodza.mam tylko nadzieje,ze zdaza przed moim porodem:tak:

milego wieczoru
 
Do góry