reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Mój mąż kupił w końcu samochód, moje autko wraca do mnie
Jutro wsio finalizuję, więc moje Młodsze dziecko jedzie "na służbę" do mojej kuzynki, oczywiście przeszczęśliwe. Moje dzieci we mnie się na pewno nie wdały, Igor wyjeżdża za chwilę, mówię do niego "choć się poprzytulać", przylazł na 5 minut i on chce do kolegów
baffled5wh.gif
dry.gif
.

Ania musisz Młodą na kilka nocy do jakiejś koleżanki sprzedać;-)
Poziomki czyli jeszcze góra tydzień, ale się Młoda zadekowała;-)
Mamartusia super łóżko i boską pościel masz:-)
 
reklama
Poziomki dobrze, że to Twój czwarty poród.. rodzić takie duże dzieci za pierwszym podejściem ałaa ;) wiesz ale niech lepiej wyjdzie później niż wcześniej :) grzeczna dziewczynka nie sprawia problemów :)

mamartusia rewelacyjne łoże :)no i gustownie urządzona sypialnia ;D

madii i jak goraczka przeszła ?? u mnie ostatnio była przez 3 dni po 39 stopni i przeszła :)

annaoj cieszę się, że odzyskałaś samochód, a mnie właśnie dziś mój M sprzedał :( a tak mi się fajnie jeździło :sorry2:

marta super, że pogoda się udała !! witam po wielkim powrocie !

a ja swoje ciuchy po dzieciach oddałam niedawno i zaczęłam zajadać się tabsami haha :) mam nadzieję, że nic się do mnie nie przyczepi ;)

popijam Sheridana, M na rowerach z dzieciakami, miałam sprzątać ale weny brak !
Dalej szukamy inspiracji na wakacje .. i jak na razie nic !
 
Dziewczyny net mi w domu zwolnil :/
Padam na pysk i musze cos zjesc...

Mamartusia pieknie:)
Annaoj co nabyliscie?
Stefa a gdzie lubicie jezdzic?
Madii oby chorubsko przeszlo&&&
Ania bylam i w szpitalu i na zakupach:)
 
Ostatnia edycja:
hej ja tylko chciałam zgłosić, że nie zapomniałam o was i nie chciałabym być wykluczona z klubu tylko mam tak zwariowany tydzień, że nie mam na nic czasu a wieczorem padam na pysk :szok: Wrócę i będę czytać i pisać :tak::tak::tak:

Poziomki ty ciągle w dwupaku??????:szok:;-)
 
hejka
Teściowa dzwoniła, że dojechali szczęśliwie, więc troszkę spokojniejsza jestem.

Stefea ja gdybym mogła to chyba do Chorwacji bym wybyła, w zeszłym roku byłam i naprawdę super wspominam. Oczywiście jeszcze Kanary, ale to już spory wydatek. U nas w Polsce to Mazury, mieliśmy jechać w tym roku.
Poziomki priusa kupiliśmy.
Luna spoko, ogarniaj się i wracaj.

Mój chłop od rana szczęśliwy chodzi, w końcu dzisiaj będzie miał swoją zabawkę;-)
 
Heeeeeeeeej :)
Ja mialam wczoraj troszke zajec i dzis zaraz tez spadam z dzieciakami :p tazke na chwilke wpadlam :)
marta24 zaproszenie wyslane. ;-)
Stefea mamartusia super te wasze łózka :tak::-)
poziomki o ty jeszcze wdwupaku :-D duze dziecię Ci sie szykuje :-) ja core tylko mala urodzilam 3600 a chlopcy ponad 4 kg... :/ (4220g i 4070g)

Zdrówka dla chorowitkow, i pogody dla wszystkich :-)
to jest łóżko na żywo z naszymi brzdacami:
 

Załączniki

  • 533596_529378863783015_1347228804_n.jpg
    533596_529378863783015_1347228804_n.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 46
Bryyy :-)
Annaoj nie dziwie się małżowi czyli "posłużny" będzie przez najbliższe dni :-D
Poziomki oby do jesieni :-D może się coś wykludzi :-p;-)
mamartusia super sypialka tak akurat pod dziewczynke?! :-Dja też mam "troszke" zajęć przy tym remoncie i czasu na nic a w ogóle to rozkojarzona jestem tu pisze a tu myśle co mam robić dalej, remont z dziećmi wymarzona sprawa :-p biore sie za obiad co by mi chłopy z głodu nie popadały ;-)
 
Hej ja tak na chwilkę :)
pogoda śliczna na moim rodos więc szybko śniadanie i na dworek :) wieczorkiem grill ze znajomymi :-p
tylko trochę coś mnie głowa muli :baffled: wieczorkiem przy robieniu torcika dla córci drinka z martini czerwonego sobie wypiłam i masz :dry: moja głowa nie przyjmuje ani kropli alkoholu (migrenowiec:wściekła/y:)

po wczorajszej kąpieli w basenie Dawidek ma większy kaszel :dry: ale co tam zaraz jakich syropek poszukam i dalej niech hasają

Madii jak gorączka?

Liza ale śliczniutkie dzieciaczki :biggrin2: a wyrko fantastyczne teraz zostało losowanie kto gdzie śpi :biggrin2:

Poziomki a to duży bąbelek się szykuje :biggrin2: ale jej dobrze u Ciebie, ja Majkę urodziłam tydzień przed a synka tydzień po terminie

mamartusia :surprised: ale masz piękną sypialnie jak z żurnala :tak:śliczna i gustowna

annaoj uff to super i gratki z okazji autka
 
Hej! Chłopaki na basenie, młody śpi więc w końcu i ja mam chwilkę coby do was tutaj zajrzeć :tak:

Annaoj zazdroszczę małżowi autka :tak: Ja się o swoje nie mogę doprosić i tym sposobem drałuję wszędzie piechotką z trójką dzieci a wiecie doskonale ile takie wędrówki potrafią zająć czasu i dlatego wszędzie i zawsze jestem spóźniona :wściekła/y:

Stefaa a jak twoje samopoczucie po tabsach? Ja wytrzymałam dwa tygodnie. Zrobiłam się przez ten czas taka nieznośna, że aż mi z sobą było niedobrze, no i nasze życie sypialniane w ciągu tych dwóch tygodni totalnie zamarło więc wyrzuciłam to pioruństwo w cholerę i teraz cała odpowiedzialność spadła na małża ;-):cool2:

madii jak dzieciaczki? Mam nadzieję, że już po gorączce i była to tylko trzydniówka :tak: Zdrówka

Poziomki zamilkła. Może, może.....;-):-)

Liza łóżko naprawdę super!!! :tak: A i dzieciaczki słodziaczki ;-):-)

anulaaa trzymam kciuki za szybki koniec remontu, bo toż to człowieka do szału może doprowadzić ;-) My planujemy małe malowanie w kuchni ale jak sobie pomyślę o tym całym zamieszaniu to tak odwlekam wszystko z dnia na dzień :zawstydzona/y:

ania baw się dobrze na tym rodos :-) bo faktycznie pogoda sprzyja

No to teraz lecę wykorzystać tę błogą chwilę spokoju co by z praniem się rozprawić i trzeba koło obiadu się pokręcić :-)
 
reklama
Luna jestem jestem:) juz sie pogodzolam ze swoim stanem;)

Annaoj autko suuper;) bardzo mi sie podobaja

Liza moj rekord Gabi 4400:))

Ania oby szybko przeszlo:)

Madi i jak dzis?

Zmeczona jestem dzisiaj... Ide na zakupki:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry