reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Ania138 NORMA!!! Mój chłopina nie powiem kochany ale leń ku.wa do entejjj myśli,że jak chodzi do pracy to na tym się jego obowiązki kończą :angry:

Ania, Anulaa, - u mnie nosz k.. to samo!!!:angry::angry::angry: dokładnie to samo - żę do pracy chodzi to już nic więcej nie musi!!!:angry::angry::angry:

Marta - przepraszam ja też się uśmiałam z mąki. choć wiem że w takiej chwili człowieka szlag jasny (żeby nie powiedzieć gorzej) trafia.

Annaoj - dziękuję z apamięć. :sorry:
ja się czuję fizycznie bardzo dobrze- żadnych dolegliwości. Ale nerwy to mnie naprawdę wykańczają.

Poziomki - jak się czujesz?

chciałabym jakoś tak więcej pisać z wami - ale ciężko mi być na bieżąco:zawstydzona/y:.
 
reklama
Ja kiedyś do mojego mówie zrób galaretke do ciasta bo się spieszyłam a on wciepał galaretke do zimnej wody i mikser wyciąga dziewczyny normalnie przez 3 godziny płakałam ze śmiechu :-D:-D:-D
 
Upalne przywitanie :)

marta hahaha tyś jest w ciąży czy zakochana ;) musiało rewelacyjnie smakować :D

anulaa z moim to ja mam dwie akcje w których popłakałam się do łez.. Małż mój ma bardzo twardy zarost i jak się goli to się denerwuje.. mówię mu zrób sobie "parówkę" przed, zgadnijcie co zrobił hahaha
Ostatnim razem zamarzył sobie blond włosy, usłyszał, że woda utleniona rozjaśnia.. wchodzę do łazienki śmierdzi zmywaczem do paznokci.. haha zgadnijcie dlaczego haha :D

mamartusia pisz co Ci na duszy siedzi :D ..

poziomki annaoj jak się czujecie ?? zaniemogłyście dziś?

a ja dziś wpałdam po pracy i zrobiłam młode ziemniaczki z kalafiorem i kefirem mniam jak ja kocham takie jedzenie.. a wczoraj na wycieczce rowerowej byliśmy (24 km) założyłam za krótkie spodenki bo sobie chciałam nogi opalić i kurna du** zdarłam całą !!

teraz małż pojechał z dziećmi a ja odpoczywam na balkonie

i mam już pierwszego pomidora !!
 
Popłakałam się ze śmiechu:-D:-D:-D:-D Moja zona nie jest inny:-D

Napisałyście tyle że się pogubiłam:-p
U nas czereśnie są po 10zł wiec zakupiłam dzisiaj.
Od wczoraj wieczór kuję mnie szyjka:confused2: nie mam już siły....:eek:

Stefa gratuluję pomidorka:tak: obiadek pyyszny
mamartusia pisz co u Cie:)
Anulaa ja swoje wsadziłam pod prysznic to i zgłodniały:)
Ania szkoda ze weekend się nie udał:(
Madii i jak diabełek wrócił?
 
Ostatnia edycja:
Ania138 NORMA!!! Mój chłopina nie powiem kochany ale leń ku.wa do entejjj myśli,że jak chodzi do pracy to na tym się jego obowiązki kończą :angry: tylko wiesz jak mi pomalował hustawki dla dzieci w wekend do do tej pory jak na nie patrze to mam takiego :angry::angry::angry::angry: że bym mu w łeb tą huśtawką dała :angry::angry::angry: dlatego wole robić sama bo wiem że zrobie tak jak chce i dokładnieeee :tak: a nie na odpier......

mój to nie mogę powiedzieć zdolny i pracowity tyle że u innych (budowlaniec) ale w domu wszystko może poczekać a ja to najdłużej :dry:

Ja kiedyś do mojego mówie zrób galaretke do ciasta bo się spieszyłam a on wciepał galaretke do zimnej wody i mikser wyciąga dziewczyny normalnie przez 3 godziny płakałam ze śmiechu :-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Upalne przywitanie :)
anulaa z moim to ja mam dwie akcje w których popłakałam się do łez.. Małż mój ma bardzo twardy zarost i jak się goli to się denerwuje.. mówię mu zrób sobie "parówkę" przed, zgadnijcie co zrobił hahaha
Ostatnim razem zamarzył sobie blond włosy, usłyszał, że woda utleniona rozjaśnia.. wchodzę do łazienki śmierdzi zmywaczem do paznokci.. haha zgadnijcie dlaczego haha :D


teraz małż pojechał z dziećmi a ja odpoczywam na balkonie

i mam już pierwszego pomidora !!

:-D:-D:-D a powiedz czy chociaż jakiś efekt był po tej parówce i zmywaczu ;-):-D:-D:-D

gratuluję plonów :tak: a ja mam dwie różowe truskawki na parapecie :tak::biggrin2:

u mnie dzisiaj nic ciekawego
 
Tak jeszcze w temacie mężów i ich zapału do pracy w domu-u nas jest tak że M ma pomysł i na tym się kończy..wszelkie remonty(płytki,gipsówki,podłoga..kominek),naprawy(kontakty,zarówki,krany)malowanie robie ja bo pomijajac czas jaki na to potrzebuje mój mąż to jakość wykonania...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jak ktoś się pyta po co mi mąż skoro wszystko sama robie,odpowiadam...Dla przyjemności:-D:-D

Nareszcie normalna temperatura.. żłopie Lecha 0% i odpoczywam:tak:
Sprawdzam pierwszą teorir ,która mówi ze brzuch się opuszcza 2-3 tyg przed porodem..mi jutro mijają 2:)

Ania gratuluję truskawek:-)
 
Ostatnia edycja:
hejka

neta dzisiaj nie miałam, coś tam z serwerami robili. Oczywiście jak B dzwonił to już, już mieli włączyć i d..., ja zadzwoniłam i po kwadransie działało.
Mój chłop też niestety miewa okresy, że poza swoją pracą palcem nie ma ochoty kiwnąć. Jak w domu się z czymś ociąga to mówię, że wezwę fachowca i to zwykle skutkuję, ale czasem jak Anuula piszesz, jak zrobi to mnie wk... łapie, bo tak na odczepnego.
Poziomki w Twoim stanie nie dziwie się, że dzieciaki potrafią z równowagi wyprowadzić. Na kiedy masz dokładnie termin?
Anuula ja zwykle po jednym dniu "dobroci" też następnego już bladym świtem bym ich wyekspediowała.Wypisałam od lipca Igora z przedszkola, bo stwierdziłam, niech ma wakacje przed pójściem do szkoły, tylko to było jeszcze przed koniecznością leżenia, więc już się zastanawiam co w lipcu zrobię. Na tydzień jedzie z dziadkami, ale poza tym:confused:
Marta mąką to na szczęście do odratowania,
Madi zrdówka dla Trójcy
Mamartusia Ty się nie nerwuj, bo dzieć zmierzły się urodzi.

i już nie pamiętam co jeszcze chciałam:zawstydzona/y:
 
anula, stefaa, ja też się popłakałam ze śmiechu.

a u mnie jak u Ani i Poziomki. wie co robi. ale jezu jego pietyzm i tempo pracy to jest maskara!!!!:crazy: po pierwsze zaczyna i nie kończy tygodniami!!!! bo robi tak dokładnie że szlag jasny trafia. ja rozumiem, robić dobrze i porządnie, ale on do wszystkiego podchodzi jak do operacji na otawrtym sercu!!!!
i ZAWSZE zostawia po sobie burdel!!!!! DŻIZAS!!!!

Tak jeszcze w temacie mężów i ich zapału do pracy w domu-u nas jest tak że M ma pomysł i na tym się kończy..wszelkie remonty(płytki,gipsówki,podłoga..kominek),naprawy(kontakty,zarówki,krany)malowanie robie ja...
O JEZU - TO DOKŁADNIE TAK JAK U MNIE!!!
tylko mnie na to szlag trafia i jest mi przykro. bo uważam że to nie są jakieś moje fanaberie tylko nasze wspólne życie i nasze wspólne sprawy i nasz wspólny dom, więc nie rozumiem czemu ja sie mogę/ muszę zebrać a on nie.

a po za tym ja nie lubię tych robót, zawsze mówię żę gdybym lubiła tym na budowie pracowała i brała kasę za to.
i po za tym jesczze , chciałabym się poczuć jak kobieta, a nie zawsze młotek, wiertarka itd
 
reklama
hejka
to z galaretką niezłe:-D
ten mój w kuchni to sie umie poruszac ale teraz juz się chyba za bardzo przyzwyczaił do zonki, a cała reszta wypisz wymaluj tak samo

poziomki czeresnie kompotowe, my mamy swoje, tyle tego jest ze rodzinka się zlatuje i sobie rwia, a jest jeszcze kilka drzew późniejszych, ja juz nie mam słoików litrowych:sorry:, a truskawk tez mamy swoje, własnie czekaj na mycie i do zamrazalki

olo wczoraj szczepiony, 6240 do noszenia, zasnął o 22.30 by się obudzic o 23.30 i tak co 2 godz jedzonko

szukam czasowstrzymywacza, snu potrzebuje

chłopcy dostali od ciotki mega trampoline, fajna rzecz, jak dla mnie do bujania
u gina byłam, podwozie ok, więc trze wypróbowac, tylko czasy brak

aaa wczoraj skonczyam 26 wiosen ale nic nie odczułam, ach te chłopy
 
Do góry