reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Dziewczyny czy może któreś z Waszych dzieci lub dzieci w waszej rodzinie miało odkrywczy domek firmy dumel? Zastanawiam się nad zakupem takiego dla Z - właśnie jest na etapie gdzie lubi bawić się w dom i szuka miejsca dla tych swoich ludzików z duplo. Ale nie wiem czy czasem ona nie jest na niego za duża? W obwodzie mam też jeszcze domek wadera. No ale już sama nie wiem co wybrać [emoji31][emoji850]
Domek dumel rewelacja. Córka się bawila od 2 roku zycia codziennie. Teraz ma 6 i nadal lubi. A blizniaki wlasnie mają dwa i oni głównie używają. Nic się przez te lata ten domek nie zmienił
 
reklama
Domek dumel rewelacja. Córka się bawila od 2 roku zycia codziennie. Teraz ma 6 i nadal lubi. A blizniaki wlasnie mają dwa i oni głównie używają. Nic się przez te lata ten domek nie zmienił
Dziękuję za opinię :) ja tym razem postawił na zwykły domek barbie i córka zadowolona. A praktycznie to cała trójka zachwycona [emoji2] I lalki i ludziki mieszkają. W sumie w tym domku dumela to przeraziło mnie słaba dostępność do tych pomieszczeń na dole no i, wszędzie gdzie czytałam to każdy pisał, że to raczej dla roczniaka maks do 3lat. A jak już dać 170zł to za coś co posłuży chociaż trochę ;))
 
Witam z pracy :blink:
Chyba mi mdlosci minely bo sie czuje o niebo lepiej.

Co do domkow,to moja mama kupiła młodej camper barbie i to byl zakup super pół roku mineło ona dalej dzien w dzien sie nim bawi, jesli chodzi o domki to miala dwa i powiem chyba zalezy od cierpliwosci dzieci bo jednak moja to nawet denerwowaly jak jej sie meble w domku niechcialy sluchac :laugh2::-p
 
Witamy [emoji3]
A tak się lenisz to z powodu ciąży? Co się dzieje?
Ze starości [emoji23][emoji23][emoji23]
Żartuje.
Napiszę kilka słów o sobie.
Mam 40 lat, syna Marka lat 20, córkę Angel lat 17, córkę Darię lat 12.
Rok temu w 7 tygodniu straciliśmy maluszka.
A obecnie jestem w 27tc+1 z Mateuszem.
Od 5 tc na lekach, od 6tc na L4, bo krwiaki, plamienia, bóle brzucha.
Od 18tc bez luteiny i duphastonu.
Niby mogę chodzić, ale ostatnio jak trochę(po domu pochodziłam) starałam się normalnie funkcjonować to plamienie.
Więc znowu leżymy.
Jeszcze 10 tygodni i ciąża donoszona.
Pozdrawiam wszystkie
 
Ze starości [emoji23][emoji23][emoji23]
Żartuje.
Napiszę kilka słów o sobie.
Mam 40 lat, syna Marka lat 20, córkę Angel lat 17, córkę Darię lat 12.
Rok temu w 7 tygodniu straciliśmy maluszka.
A obecnie jestem w 27tc+1 z Mateuszem.
Od 5 tc na lekach, od 6tc na L4, bo krwiaki, plamienia, bóle brzucha.
Od 18tc bez luteiny i duphastonu.
Niby mogę chodzić, ale ostatnio jak trochę(po domu pochodziłam) starałam się normalnie funkcjonować to plamienie.
Więc znowu leżymy.
Jeszcze 10 tygodni i ciąża donoszona.
Pozdrawiam wszystkie
Pozdrawiamy i trzymamy kciuki za pomyślne rozwiązanie. Jak starsza przyjęli wieść o tym, że będą mieli malutkiego okruszka w domu[emoji4]?
 
Ze starości [emoji23][emoji23][emoji23]
Żartuje.
Napiszę kilka słów o sobie.
Mam 40 lat, syna Marka lat 20, córkę Angel lat 17, córkę Darię lat 12.
Rok temu w 7 tygodniu straciliśmy maluszka.
A obecnie jestem w 27tc+1 z Mateuszem.
Od 5 tc na lekach, od 6tc na L4, bo krwiaki, plamienia, bóle brzucha.
Od 18tc bez luteiny i duphastonu.
Niby mogę chodzić, ale ostatnio jak trochę(po domu pochodziłam) starałam się normalnie funkcjonować to plamienie.
Więc znowu leżymy.
Jeszcze 10 tygodni i ciąża donoszona.
Pozdrawiam wszystkie
To już niewiele do końca. Dwa miesiące zleca szybko. Jak dzieciaki zareagowały na rodzeństwo? Ja jestem przed rozmową że swoją 17latka i jestem ciekawa jej reakcji...
 
reklama
Do góry