reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

hej

dziewczyny dzięki za pamięć :-)

u nas wszystko dobrze, 13 wrzesnia 3 tyg przed terminem urodziłam małego,
mimo że mały był urodzony az 3 tyg wczesniej ważył 3650,
po 2 dobach wyszliśmy do domu ( chciałam wyjśc po 24 h ale nie zgodzili mi się nawet na moje żadanie)

mały jest bardzo grzeczny, ma juz skoczone 3 tygodnie, cały czas śpi, praktycznie całą dobę, noce przesypia
caluteńkie, je raz albo 2 razy, jeszcze nie słyszeliśmy jak płacze,
kilka dni temu bylismy z małym w Warszawie od 4 rano do 22 godziny ( trasa 800 km od nas , ), cały czas przespał,
jak by dziecka nie było,
W ogóle wszyscy jesteśmy w nim zakochani, dzieci cały czas go całują i głaskają, najstarszy robi zdjęcia
telefonem i pokazuje znajomym

ja teraz wpadłam w wir pracy i nadrabiam zaległości , robię rzeczy których w ciązy nie dałam rady,

postaram sie zaglądac częściej, mam nadzieje, ze mi się uda
 
reklama
hej :)

happy no nareszcie się odezwałaś :) ty jesteś szczesciara jeżeli chodzi o sen twoich dzieci , wpadaj częściej!! no i nie szalej za bardzo w końcu to dopiero 3 tygodnie buziaki

ja szukam nadal pracy, ale w sumie nie jakoś tak specjalnie na siłę, napawam się czasem z dziećmi i domen, w końcu bez pośpiechu mogę zrobić wszystko :)

gdzie się podziewacie??
 
hej,

stefaa powodzenia w szukaniu pracy!

Kate- super że mały taki grzeczny:-)

u nas bez zmian, aktualnie mamy ferie jesienny więc delektuje się spokojem bez wiru szkolnego, w sobote jedziemy do Holandii nad morze poodpoczywać :tak:
 
Witam Was, mogę się nieśmiało dołączyć? Trzecie jeszcze małe i w środku, ale jakoś tak blisko będę się czuła z Wami. Radość i niepokój na przemian u mnie, bo nie wiem jak ja dam radę.
 
Dziękuję za przywitanie. Choć malo czasu miałam ostatnio by tu zajrzeć. Maluszek potrzebuje maminej uwagi, a starszaki też i plus zadania domowe z nimi robię, dom ogarnąć itp - codzienność. Ale chrzest mamy już za sobą. A teraz rozpoczęliśmy pierwsze spotkania rodziców z dziećmi i księdzem przed pierwszą komunią. Ehhh... ciągle coś :)


{b]misiarska [/b] wytrwałości życzę w walce z chorobą synia!


ania moja imienniczko super ekipę masz :)


Stefa jak dobrze rozumiem, masz synia w I klasie? To tak jak ja :) Mój jest z rocznika 2009 a Twój? No i powodzenia w poszukiwaniach pracy!!


karotka widzę, że masz dwójkę w tym samym wieku co u mnie:) Z tym, że u mnie jeszcze 8miolatek jest. Skoro chcecie jeszcze jedno dzieciątko, to myslę, że czy mniejsza różnica wieku tym lepiej. Ja troszkę żałuję, że tego trzeciego bąbla tak późno zmajstrowalismy!


lenka kiedy macie komunię? Nam przypada w pierwszą niedzielę czerwca. No i mężu uparł się żeby w domu robić, a teraz ja mam wszystko na głowie.Jeszcze nie panikuję, ale pewnie później zacznę :)


so_happy gratulacje synia!!!! Niech zdrowo rośnie! Mój najmłodszy urodzony w czerwcu tego roku - więc mamy równieśników :)


DaMaRa witaj :) Ja też tu nowa :)

Oj jak zimno się porobiło! Przed wielkimi przymrozkami zdążyłam warzywka z ogrodu wykopać i pochować. A do tego szykujemy się do pasowania na pierwszoklasistów mamy 23 października :) Biegałam ostatnio też po przychodni, bo maluszka na drugie usg bioderek umówić, siebie do internisty - bo chcę skierowanie do laryngologa - od ostatniego porodu cosik na jedno ucho słabiej słyszę i chcę to zbadać. Jeszcze do gina w przyszłym tygodniu muszę się umówić, bo będą moje wyniki cytologii. I tak w koło Macieja coś ciągle się dzieje i o czymś muszę pamiętać. :eek:
 
hej

widzę, ze nie mam dużo nadrabiania

witam nowe mamy

happy udał się wyjazd??

stefa jak ida poszukiwania pracy?

u nas póki co bez zmian, dzien za dniem bardzo szybko leci,
 
Oj jak te dni szybko mijają! Człowiek dobrze z rana rozpędu nie weźmie, a już jest południe,a później raz dwa i wieczór! :szok: Odebrałam wynik cytologii - wszystko jest ok. Całe szczęście. No i myślałam, że w końcu wezmę się za czytanie książek, bo mam małe zaległości, ale jakOś nawet chęci ostatnio nie mam na to.
 
reklama
Gdzie sie podziały wszystkie mamusie ??
No gdzie pytam sie ??

Piekna jesien w tym roku :) mysle ze taka pore lubie najbardziej

Prace znalazlam, ostatnie moje chwile na bezrobiciu. Tak sie ho balam a powiem wam, ze dobrze mi jest. Tak spokojnie vez nerwow, wyciszylam sie, cwicze , dzieci mnie mniej zloszcza i maz jakis taki odmieniony :)
 
Do góry