reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Kate współczuję złego samopoczucia , oby minęło


Happymama a to cycek mamusi , j karmiłam rok . Bałam się ze e dam rady odstawić a poszło szybko


Ewi byłaś z tym u lekarza
 
reklama
Kate ty to sie nameczysz lo matko:szok:ja tylko w pierwszej ciazy mialam takie nudnosci na cale szczescie;-) mnie ostatnio cos pomuli ale z glodu jak zjem to przechodzi I mam helicopter w glowie czasem poleguje na sofie a chlopaki broja :-)ja kazde dziecko karmilam ale nie za dlugo ale tearz mam plan I chce karmic jak najdluzej sie da :-)wczoraj dopadl mnie starch ze to beda blizniaki:szok: poczytalam w necie glupoty I pol nocy nie moglam spac teraz czekam jak chlopaki pojda na dzemke I ide w kimono
 
No u nas w dzień nie ma problemu, on ładnie wszystko je, nie domaga się cycka zbytnio ale wieczór bez piersi nie przejdzie, on ze mną leży i cycoli sobie tak długo aż zaśnie, inaczej nie potrafi zasnąć, w nocy też domaga się 2-3 razy piersi czasami częsciej także to jest największy problem. A jest bezbutelkowy i bezsmoczkowy . No jakoś to będzie, ja chciałam odstawić bo w planach kolejna ciąża a tu ani miesiączki jeszcze nie mam, schudłam od tego karmienia, chciałam trochę odsapnąć, zregenerować siły i wogóle no ale nic na siłe :tak:;-)

mama- ale chyba małe prawdopodobieństwo kolejnych bliźniaków jest?
 
Happymama niby prawdobodobienstwo jest my tutaj z dziewczynami z watku blizniat mamy grupe na fb I ktoras kiedys pisala ze to mozna matematycznie obliczyc :-) wczoraj bylam w przychodni ale polozna pojechala do porodu I dzisi zadzwonie moze mnie przyjmie a wogole to masz bardzo ladne dzieci bo sobie luknelam na bloga twojego:-)
 
Happymama zerknelam na Twojego bloga i w oko wpadł mi Twój post o Kaczorku. Ile lat ma syn? Ja mam podobne problemy z najstarszym synek (7lat) i kurcze wstąpiła we mnie nadzieja ze to minie
 
hej

u nas śnieg za oknem i zimno,
dziewczyny chciałam Wam złożyć życzenia świąteczne

Życzę Wam, Kochane,
aby te święta wielkanocne
wniosły do Waszych serc
wiosenną radość i świeżość,
pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.
 
Halina Dawid w lipcu skonczy 12 lat. Przeszliśmy z nim naprawdę wiele, teraz mogę odetchnąć z ulgą ale to była ciężka praca.

Wesołych świąt wszystkim!!!
 
Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych i mokrego Dyngusa
 

Załączniki

  • 1428148974728.jpg
    1428148974728.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Do góry