reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Hej dziewczyny, ja na temat tych swiadczen itd. Nie bede sie wypowiadac bo nie mam pojecia o tym wszystkim. Najbardziej mnie wkurza ze w pl za wszystko sie placi, za leki...nawet za pobyt mamy w szpitalu z dzieckiem moja siostra placila a spala na podlodze....
U nas od rana sajgon, wczoraj obiecalam M ze zrobie zapiekanki na sniadanie, polecialam specjalnie po pol. kg pieczarek. Nie chcialo mi sie juz wczoraj ich trzec na tarce i smarzyc. A dzis zaspalismy, M do roboty a dzis restauracje otwiera, to ja biegiem do kuchni. Z reka na sercu oko otworzylam dopiero o 10 :eek:....
Maly mi sie rozklada, wczoraj stan podgoraczkowy, kaszel, katar :/.....zyc nie umierac
Milego dnia
 
reklama
Dorota czyli rozwija się prawidłowo? Nie potrzebuje żadnych zajęć ogólnorozwojowych, wspomagania rozwoju czy logopedycznych itp ?

Anula nie oliwka nic takiego nie potrzebuje ,a nawet jakby potrzebowała to nie czekalabym na ta kase tylko leczyła ja i bez tej kasy ,nie wiem znalazlabym sposorow itp.
Oliwka jest leczona hormonem wzrostu i zaniedlugo dojdą inne leki które jej zakupie .
Oli ma orzeczenie do 2024 roku z racji choroby ,teraz z racji hormonu dostała na 2 lata dodatkowy punkt w orzeczeniu i jeśli mogę ubiegać sie o kase to to robię ,każda by pewnie tak zrobiła . Jeśli kasa z miasta sie należy to dlaczego nie skorzystać .

Oliwka jest leczona tak jak być powinna,np we wtorek teraz jedziemy z nia do katowic do kliniki na kontrol .
A ta kasa to dodatkową kasa ,która chyba mogę wydać jak chce prawda ? .
Mieszkanie i tak droższe jest niż ta cała kasa ,więc to tylko taki dodatek .

Teraz oliwka ma zacząć brać inne hormony które ja mam jej kupić ,za darmo nie dają .
 
Stafaa pierwsze podejscie
ale to latwe jest, trzeba tylko wprawy nabrac ;)
 

Załączniki

  • 1384691727029.jpg
    1384691727029.jpg
    11,2 KB · Wyświetleń: 36
Ostatnia edycja:
ale burzliwie się zrobiło więc coś dodam od siebie..

Dorota czasem jak coś napiszesz to ja się za głowę chwytam .. myślę, że anulaa i poziomki wszystko już powiedziały, zgadzam się z nimi ..

mamcia łatwe, łatwe a jakie wygodne, super Ci to wyszło ... a od kogo skarpeta poszła w ruch hihi Twoja Lili jest nieziemska i te loczki ... a Ty ze swoim M masz ślub ?
 
hej
poziomki tiramisu mi nie wyszło, nie ścieło mi się , coś źle zrobiłam,
ale ja taga noga do ciast jestem,
a ja mam tak jak Ty jak z M sie pokłóce to powiem co myśle i zaraz jest dobrze
mamcia super kok,musze spróbować
Stefa widziałam w Smyku Fubi czy jak to się pisze, chyba jakaś promocje mają
300 zł kosztuje, to i tak chyba dużo ale moze masz karty z bp z punktami,
można je w smyku na nagrody wymieniać a jak Ci coś punktów zabraknie
to można dopłącic, ja tak czasem robie
Dorota 1200 za wynajem to bardzo dużo, może lepiej coś kupić
na kredyt i 1200 rate spłacać, przynajmniej wtedy mieszkanie po latach
zostaje

A ja wczoraj byłam na imprezie, sama bo M zgodził się z dziećmi
zostać, bo znajoma wczoraj zadzwoniłą, ze nas ,zaprasza nikogo do dzieci nie
znaleźliśmy na wieczór, chyba mi tego trzebabyło, nie pamiętam kiedy ostanio
byłam na imprezie, co prawda to tylko kilka godzin ale odpoczełam,
pośmiałąm się, drinka wypiłam
 
Stafaa nie mamy slubu. Mielismy wziac teraz w czerwcu na nasza 10 rocznice ale sie nam nie udalo, w konsulacie kupe zalatwiania.
Oczywiscie tylko cywilny u nas wchodzi w gre, i chyba jednak wezniemy szybki ang., nie lubie takich uroczystosci i tak odwlekam :/...ale wkoncu trzeba to zalatwic bo juz nie chce mi sie sluchac ze tyle lat razem i bez slubu.....
Stafaa skrpeta moja i uzywana :D:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry