reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Dorota piszesz o świadczeniu pielęgnacyjnym ?? Przepraszam Cię bardzo ale wiesz na co jest "ta kasa" masakra po prostu i potem się dziwić ze rząd przyznawać rodzinom nie chce ..Te pieniądze mają pomagać dziecku rehabilitacje specjaliści masz chore dziecko a myślisz o wynajęciu mieszkania za te pieniądze?? Niby to było zależne od zarobków a prawda jest taka,że rodziny w lepszej sytuacji finansowej coś z tymi pieniędzmi zrobią pożytecznego... No choreeeee to
shocked.gif
w życiu bym nie pomyślała,żeby te pieniądze przeznaczyć na mieszkanie. My za ostatnią operacje płaciliśmy 11 tys a miała ich trzy ... i na to są te pieniądze. I nie pisz prosze takich tekstów bo obrażasz tym rodziców którzy je uczciwie wydają między innymi mnie :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anulaa ciezko sie z Toba nie zgodzic...
Swoja droga zamiast dawac pilelegnacyjny powinni dac bezplatny dostep do rechabilitacji,lekarzy i operacji.
Nie wiem jaki jest ten zasilek ale znajac zycie pewnie odkladajac go i tak jest ciezko uzbierac np na operacje...

Dorota ja mu owszem nagdam ale za 5min juz jest ok a u Was tak nie jest:/

My juz wstalismy,blizniaki przyszly przed 7 do nas do lozka i nie daly dospac:/
Oczy mi sie kleja... M poprzstawial jeszcze szafy bo wczoraj juz nam sie nie chcialo.

Milej niedzieli:*
 
Ostatnia edycja:
Poziomki dla dzieci z orzeczeniem są terapie rehabilitacje z nfzu tam trzeba tylko dojechać my jeżdziliśmy od urodzenia 3 razy w tygodniu na rehab nie wliczam w to specjalistów wizyt u nich itp teraz jezdzimy raz w tyg bo rozwija się już dobrze ale jeździmy ;-) bo to chodzi o jej rozwój na całe życie
My się leczymy w Wawie bo szukałam najlepszych specjalistów wizyty tam dojazdu pobyty to na prawde nie małe pieniądze ale wiem,że zrobie dla niej wszystko co najlepsze
 
Anula domyslam sie ze niemale:(
Faktycznie najlepsi sa na ogol w Wawie ale czego sie nie robi:)
3 razy w tyg to sporo ale skoro jezdzicie tylko raz to widac ze pomoglo:)
Zaniedbana rechabilitacja w dziecinstwie z pewnoscia utrudni dorosle zycie.
Goska po wypadku bywala glownie u prywatnych lekarzy bo na nfz nie dosc ze terminy to sredniowiecze...
 
Anula rozumiem cie ,ale oliwka ma orzeczenie bo przyznali jej lekarze ,ona nie potrzebuje rehabilitacji itp a wszystkie leki jakie musi brać na tym etapie to wszystko ma . Czekam na decyzję o świadczeniu i czy dostanę czy nie to i tak wynajmiemy . Wiesz co to lekarze jej to przyznają ,nie ja ,jak dostaniemy ta kase to jest to kasa wzamian ja do pracy nie mogę pójść . Osadzasz mnie co ja za ta kase zrobię ? Myślę ze to chore bo to moja indywidualna sprawa ,moje dziecko dostaje wszystko co potrzebuje ,leki itp też . Skoro dostajac to nie mogę iść do pracy ,więc chyba mogę je wydać jak mi sie podoba .
Jeszcze raz dodam ze czy dostanę czy nie to i tak mieszkanie zmienimy ,a ta kasa to poprostu dodatek . Leki oliwki i wyjazdy di lekarzy itp też kosztuja.
 
Anula napisalas to tak jakbym ja dostajac to kase nic na oliwke nie przeznaczyła ,ze ja tu robię za to kase wszystko a nie pomagam dziecku . Co mam zbierać na operacje której ona nie potrzebuje ? Mam ja rehabilitowac jak tego nie potrzebuje ?
W zamian oliwka np potrzebuje własnego miejsca do nauki itp .
Zabrzmiało to tak jakbyś ty i inni rodzice którzy maja dziecko z orzeczeniem robili wszystko aby dziecku pomoc ,a ja zbrodnie poporlniam bo oliwka dostaje kase a ja jej nie leczę odpowiednio itp . To wiedz ze oliwka jest leczona ,dostaje wszystkie leki jakie potrzebuje , a kasy nie dostaje ,więc o czym ty mówisz .
Przykro mi ze wy musicie mieć operacje itp ale to ze my nie musimy to ja nikogo za to przepraszać nie bede .
 
Poziomki no u nas jakoś inaczej,powiemy oboje co myślimy a później cisza ,jak ja nie lubię tej ciszy ,ale też jak jestem zla to nie lubię sie odzywać .

My na zakupach w tesco byli ,oczywiście nie obyło sie od mdłości i pana K nawet w tesco ,więc u mnie objawy pełną gębą hi ,w domu też już sie tulilam do K :-(, pojadlam teraz migdalow ,cole sobie kupiłam ,jak już rady nie bede dawała hi .

Zupę mam od wczoraj i spagetti chce jeszcze zrobić ,ale póki co to film na kompie patrzę .
 
reklama
Do góry