reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Mąż boi się cokolwiek powiedzieć, bo to jego mamusia szanowna.Ona Wtrąca się w każdą rozmowę pomiędzy nami, stale włącza kaloryfery, zamyka okna, ubiera Julię w sweter i bluzę, picie musi być ciepłe, nie daj Boże jak Julia gdzieś bez kapci pójdzie. jak wróciłam do domu ze szpitala w pokoju było 26 stopni!!!! Stake jej zimno, stale ja wychładzam Julię. Normalnie nie daję rady!
 
przyjechała, bo miała zabieg w szpitalu, a potem została, żebym ja nie siedziała sama z Małą, bo mój M z małolatami pojechał w góry na tydzień (dzis wrócili)
 
Ale ze sama bez meza sobie rady nie dasz?
Wchodzenia w słowo bym nue zniosła!
Maź powinien trochę utemperować mamusie.
Moja Tesciowa miała podobne podejście i dlatego M wiecznie marznie i choruje.
Moje cały rok na okrągło na bosaka w domu i latem w ogrodzie tez.

Będąc przy temacie rodziców.
Przejęłam kontrole nad domem, jest lepiej :)
 
Lenka, pojechała dziś i całe szczęście, po 19 dniach mam dość!
Poziomki, mój M nic nie powie, bo on jest jedynakiem i to jego wspaniała Mamusia. Została ze mną właściwie nie wiem po co, chyba żebym się nie nudziła, no ewentualnie żeby mnie pilnować bo ona nienawidzi kobiet, wszystkie dla niej to su..., zdradzające mężów itd. szkoda gadać....
 
Witam wszystkie Mamy,

nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale chętnie poznam mamę, która chciałaby wymieniać się ze mną ubrankami dziecięcymi. Do oddania mam ubranka dziewczęce - aktualnie rozm. 0-6 miesięcy (za miesiąc już pewnie 6-9 miesięcy). Ubranka są w dobrym stanie, czyste i bez dziurek czy plam. Sama w zamian przyjęłabym ubrania dla chłopca rozm 134-140.

pozdrawiam serdecznie
Mama Misia (8 lat), Mileny (4 lata) i Matyldy (6 miesięcy)
 
reklama
Do góry