reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Doris no leci ale twoja tez leci ;) zaraz polowe bedziesz miala. Mi zasuwa dzien za dniem bo ja ciagle ganiam , ledwo wstane a juz wieczor. Nie ma czasu myslec. Nie mam jeszcze ani jednej rzeczy dla malucha. Z Fabciem na tym etapie mialam pelno ubranek kupionych a teraz nie ma kiedy popatrzec. Ostatnio przejrzalam po Fabciu i jest troche ale wszystko niebieskie albo samoloty auta dinozaury itd. Dobrze jakby byl kolejny chlopak ;)
 
reklama
Happymama, juz mialas rzeczy? Ja to dopiero ok 30 tygodnia biore sie za cokolwiek ;)
Mnie z czas zasuwa jak szalon. Ledwo wstane, a juz spac trzeba sie klasc
 
Ruchów to ja właściwie jeszcze nie czuję, no może czasami wydaje mi się, że Maluch mnie tam smyra ale jak tylko odsłonię brzuch albo położę rękę to już nic. Więc czekam cierpliwie. Ja w każdej ciąży czułam ruchy ok 18-20 tyg więc czekam cierpliwie. mam detektor tętna płodu więc się nie stresuję.
 
Happymama gratuluję udanej wizyty.

Doris mi też się czas wlokl w ostatniej ciąży, jak poczułam ruchy to było już lepiej.



Mnie przeziębienie wzięło, wczoraj trochę wylezalam i lepiej
 
Ja ruchy czuje szybko ostatnio dokladnie 15tygodni i byly pierwsze wyrazne kopniaki. Takze moze niedlugo poczuje. Czasami juz mi sie cos wydaje ale pewnosci nie mam ;) za wczesnie jeszcze chyba...

Slodka owsianka w poprzedniej ciazy kupowalam Jak szalona od poczatku. W 30tc to juz mialam poprane i poprasowane ;)
 
So Happy masakra, zeby trzeba było prywatnie badania robić. Trzymam kciuki zeby przynajmniej było warto.

Happymama super! Lubie oglądać maluszka na usg :)
Mi tez dni umykają a jak juz dziewczyny wrócą ze szkoły to sekunda i juz jest noc :/
Ja mam cała wyprawkę dla dziewczynki, w razie czego możemy sie wymienić Hahaha

Doris ja swoj sprzedałam i teraz musze kupic drugi.
U mnie ruchy z blizniakami pamietam jak dzis w 12 tc pierwsze poczułam- to był szok. Normalnie to ok 16tc

Lenka dużo zdrowka

U nas potworne wiatry, aż głowę urywa :/
Do mnie chyba nie dociera cała sytuacja.,, dzis zapomniałam zadzwonić do Gp sie umówić a jak nie zadzwonie punkt o 8:30 to potem juz nie ma do niej miejsc.

Stefa wez cos tam podziałał żebym mogła suwaczki wstawić bo lipa straszna :/
 
Ja wogole slabo ruchy czuje cala ciaze. Nawet nie potrafie powieddziec kiedy pierwszze byly. Wiocznie taka bodowe mam ze dzieciecia jakos gleboko sa ;)
 
reklama
Do góry