reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
O widzę, że już można odpowiadać z komputera. Ja z komputera widzę suwaczki ale z telefonu nie. Chyba wcześniej tez tak było, ja w telefonie nigdy nie widziałam suwaczków.

Poziomki, musisz zminimalizować suwaczki na mniejsze, żeby były dwa obok siebie, bo teraz tam jest określona ilość linii do wykorzystania.
 
Hej
Dajcie mini opcje suwaczków -więcej się zmieści :D
Moje bliźniaki jeszcze nie wiedzą ..jak i wiele osób....Jak na razie nie mam ochoty oglądac głupich min i słuchac głupich pytań po co nam 4 dziecko?....
Poziomki oooo same dziewczynki :D mąż musi mieć wesoło z takim babincem :-D
Ja to mam bunt...szkoda gadać nawet.:growl:

Doris tu są mini
http://lilypie.com
 
Vanicee a No ma :)
Ludzie i przy 3 pukają sie w głowę hehe

Ja ostatnio odpowiadam ze dzieci pozbierałam z ulicy po drodze bo juz nam dosc pytania- to wszystkie pani??
 
Poziomki, gadają bo zazdroszczą, szczególnie Ci co mają jedno albo nie mają wcale.O mnie tez już gadają, hi hi...czwarte dziecko, a jak niektórym powiedziałam, że będzie córka to oczywiście teksty, że mógłby być chłopiec....
 
poziomki wierzę ci że masz dość ;) ja po tej ciąży pewnie też już będę miała.

co do gadania ludzi no cóż gadać będą zawsze, u mnie oczywiście ci co wiedzą ze znajomych to spoko, wiedzieli że chcemy, cieszą się ale oczywiście najgorsze komentarze są ze strony mojej rodziny, a po co a na co, a życie sobie zmarnuje itd. ale ja mam to w nosie, my się cieszymy, nasze dzieci się cieszą i czego chcieć więcej.
 
reklama
Happymama no właśnie najważniejsze co Wy czujecie, to Wasze dzieci i Wasza sprawa, ja Cię niezmiennie podziwiam.
Jakie plany na Sylwestra ?
 
Do góry