reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

U mnie po wizycie wszystko idealnie, Dzidzia ma prawie 46 mm, rośnie pięknie, bryka sobie w brzuszku. Zrobił mi.wstepne usg genetyczne wiec NT w normie, kość nosowa jest, serce żołądek, główka, mózg, nerki, płuca wszystko super. I powiedział ze to.sie nie zmieni i mam się nie stresować bo to właściwe genetyczne które mam 22 grudnia to tylko formalność. Ciąża starsza a ponad tydzień, wczoraj z om 10 tyg i 4 dni a z usg 11 tyg 5 dni wiec termin zmieniony na 3 lipca.
Widział płeć juz ale mi nie powiedział bo musi mieć pewność i powie mi 28 na wizycie u niego, bo usg genetyczne mam w szpitalu.
Jestem taka Szczęśliwa! Czuję się też już trochę lepiej niż ma początku :-D
 
reklama
Doris ale super. Bardzo sie ciesze ze maluszek rosnie zdrowo :)

Mnie mecza mdlosci i okropne zmeczenie. Doslownie czuje sie Jak obloznie chora a do tego Fabcio nie daje mi chwili wytchniania.
 
Venicee... przeczytałam na lipcówkach... Twój dzidziol jest prawidłowych rozmiarów, masz ciążę starszą o niecały tydzień. Ja też :-). To całkiem normalne i nie ma się czym niepokoić. Ja miałam wczoraj usg genetyczne i wszystko prawidłowo, książkowo - wręcz super!
 
Dzięki za miłe słowa.
Taka prawda że ta ciąża mnie mocno męczy psychicznie...ale cóż muszę dac radę bo kto jak nie ja ....
U mnie genetyczne 4.01. strasznie się boję ..12 dni ....a wizyta dopiero 19...
 
Późno masz to genetyczne. Właściwie już mogłabyś mieć tak jak ja, bo Dzidzia ma już wymagany wymiar i tygodnie ciąży tez pasują.
Najgorsze jest to czekanie, ja mam o tyle dobra sytuację, że mam wizyty co 14 dni, że względu na moje przejścia, a teraz nawet częściej, bo miałam 18, 22 genetyczne w szpitalu i kolejna wizyta 28 grudnia u mojego gina.
Potem już co miesiąc ale mam detektor tętna płodu wiec jestem spokojna.
 
zazdroszczę wam lepszego samopoczucia, u mnie chwilowo fatalnie, ja też mam usg co 2 tygodnie mój lekarz lubi podglądac malucha dopóki mama nie czuję ruchów mówi że jest wtedy spokojniejszy, i słusznie! dopiero jak czuć kopniaki robi wizyty raz na miesiąc.
Doris super że jest wszystko ok. a ten detektor tętna to od kiedy wychwyca tętno malucha tzn. od którego tygodnia?
 
reklama
Do góry