reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
No pusto tu racja :D ale mamy zabiegane czasu pewno nie mają ,widzę to po sobie....
Doris czyli 4 dzieciątka w nas? no ja mam odwrotnie 2 synów 1 córa ;d
A wiesz że też mi z usg wyszło ostatnio że termin na 4.07. ....marzę o dotrwaniu to tej daty !
 
Venice, no tak..będziemy miały czwórkę :-). U mmnie będą teraz trzy córy i jeden syn. Moja pierwsza dwójka już pełnoletnia, Z najstarszą córą zaszłam w ciążę mając 18 lat :szok:, trzy lata później urodziłam syna, potem dłuuuuuuga przerwa, Mała ma 4 lata i teraz będzie siostra :-). To już ostatnie moje dziecko :-)
A Twoje dzieci ile mają lat?
 
hej,
już po świętach, umęczyły mnie trochę, ja nadal cierpię w mdłościach, wczoraj był fatalny dzień, dzisiaj jest trochę lepszy i tak to właśnie wygląda. Ale czas leci szybko więc nie narzekam...

Doris czyli kolejna dziewczynka w brzuchu? fajnie :)
 
Happymama...mnie tez jeszcze na Twoim etapie męczyły mdłości, teraz już mam spokój choć dziś rano znów ściskałam kibelek rano przy myciu zębów.
Tak, będzie u mnie dziewczynka!!!!! :-). W sumie będą trzy baby i jeden facio :-).
Najlepsze jest to, że mój gin widział już mniej więcej tą płeć 10 dni temu, i napisał na kartce litery, nie chciał mi powiedzieć co znaczą, bo było za wcześnie i nie miał 100% pewności. Wczoraj na 1000% był pewny, rozszyfrował kod i powiedział że Dziewczynka!!!! U mnie ciąża starsza niż z OM i właściwie zaczęłam 14 tc a nie 13 więc już co nieco tam widać :-)
Venice...no ja bardzo chciałam rodzeństwo dla mojej najmłodszej takie mniej więcej w jej wieku, sporo przeszłam od 2014 roku ale w końcu się udało!!!!
 
Happy ogromne GRATULACJE!!
Musze wejść z kompa bo suwaczkow nie widzę :/

Ja jak pomyśle o ciazy to ciarki mnie przechodzą. Ostatnia była męka
 
reklama
Do góry