reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Dziewczyny torty cuuuuudne!!

Kate jak żyjesz??

Ania udana impreza to najważniejsze:)

Mama Gratulacje :))) śliczne bobo

U nas pogoda ładna, dzieciaki chore heh
 
Dziewczyny powiedzcie co myślicie?? Tylko tak naprawdę :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1430477373.872693.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1430477384.123270.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1430477395.857462.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1430477406.008323.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1430477373.872693.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1430477373.872693.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 72
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1430477384.123270.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1430477384.123270.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 63
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1430477395.857462.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1430477395.857462.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 60
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1430477406.008323.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1430477406.008323.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 56
Poziomki widziałam wcześniej na fb i sobie tylko pomyślałam skąd ty masz na pomysły i siły w niezmiernie podziwiam , materiały cudne , wykonanie tez , nawet ostatnio oglądałam sobie podobne ale stwierdziłam ze przecież dla moich chłopców go już się nie nadaje
 
:** te sa dla Nowej ale mam duży zapas materiałów i chce zrobic na sprzedaż i trochę sie cykam ;P

Lenka No wlasnie czasu to nie zajmuje dużo:)
Twoje chłopaki to juz za dziewczynami zaraz zaczną latać :D
 
cześć dziewczyny
Przyszła moja kiecka i jest super, a ja czuje się w niej rewelacyjnie. Przez przypadek stałam się też posiadaczka pieknych szpilek (takie https://www.zalando.pl/michael-michael-kors-czolenka-czarny-mk111a01c-q11.html). Sasiadka sobie zamówiła i za duże ciut, a że odbierałam od kuriera drugie co zamówiła, to dała czy nie chce sprawdzić czy dla mnie nie byłyby dobre, to nie będzie odsyłać. I tym sposobem mam kreacje na komunię :-)
Bylismy wczoraj w Ostrawie w zoo, fajnie było, tylko trochę chłodno. Na dzisiaj miałam w planie grilla/ognisko ze znajomymi, ale jakoś tak sama nie wiem, pogoda średnia i ja też średnio nastawiona, zobaczymy.

Stefaa mam 16 osób, więc bez szału. Tak czy siak chce to już mieć za sobą.
Mama gratulację!!

Poziomki prześliczne. Myślę, że bez problemu znajdziesz klientki:-)

uciekam ciacho kończyć.
 
Poziomki a rozciaga sie ?? ja wole jak one troche sa rozciagliwe bo zawsze mam wrazenie ze jak tak naciagne to lepiej sie trzyma oczywiscie idea jest swietna :-) zreszta kto nie lubi minky
 
annaoj będziesz oblednie wyglądać i love Michael kors zwłaszcza jego torebki :=) ciesze się ze jest na Zelando ostatnio go dodali :) mnie bliższe sercu da te czerwone chociaż czarne oczywiście to klasyk :=) nam wyszło około 35 osób wiec w domu nie ma opcji :)

idę dziś na dzamprezeee :) kurna chociaż wczoraj byłam na box i mam takie zakwasy ze nie wiem jak w szpilkach dam rade wrrr

poziomki zrób kilka wystaw i zobaczysz jakie zainteresowanie na wyspach hand made opłacalne wiec wiesz działaj :)
 
reklama
Annaoj klasyk zawsze powinien byc w szafie s te widać Tobie przeznaczone :D
Kocham szpilki i tęsknie fo nich ogromnie :/

Mama jasne ze rozciągliwe :) inne to bez sensu.

Stefa udanej imprezki, zakwasy dobrze jest rozruszać;)

Ja mam juz serdecznie dość mojego stanu heh...
 
Do góry