reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
hej,

film prawie lsni, zrobiłam prawie wszystko co sobie zalozylam, ale pewnie jutro po moich staraniach sladu nie bedzie! urodziny adriana i wszystko jasne :)

ja taka sobie kupilam Sukienka pastelowa

cena niższa i mysle ze na lato jeszcze wykorzystam zobaczymy :=)
annaoj twoja jest cudna, zaszalej, komunie synowi robisz tylko raz hihi

sprzedalam narożnik, akcja remont pokoju dzieci rozpoczeta
 
Melduje sie i ja:)
Ania kit im w oko Wy bawcie sie dobrze:)

Annaoj turlam sie :) maj piękny miesiąc ja jestem z października i zawsze miałam zimno:/
Fajna kuecka, lubię takie!
Zdrowka:*

To tylko ja mam tak starego meza ?? :D

Stefa no no dzieje sie! To chyba wpływ wiosny
Stefa klasyk dobry zawsze:) pokaz te kształty w tej sukience:)

Ewi trzymam kciuki za konkurs :)

Ja jakoś zipie oby do przodu, mam potworne bóle krzyża:(
Dostałam popędu i przygotowałam i dokupiłem wszystko dla małej.
Łóżeczko skręcone, torba spakowana
Ogarnął mnie jakiś spokoj... Znając życie teraz bede sie do sierpnia turlac hahaha
 
Ostatnia edycja:
hej

pogoda fajna u nas, wczoraj ciepło było, dzieci w podkoszulkach i krótkich
spodenkach biegały, lubię taka pogodę

Stefa
lubie robić niespsodzianki, M był w szoku i bardzo zadowolony,
bardzo łądna ta sukienka, na pewno będziesz super wyglądać

annaojkce śliczna sukienka, gdzie robicie komunie w domu czy w restauracji?

Ewi jak po konkursie córka?

poziomki niech mała wytrzyma jeszcze z 3 tygodnie u Ciebie,
ja tez powoli kupuje wyprawkę dla małego

miłej niedzieli życzę !!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej
ech dziewczyny wiecie że ja ich mam głęboko :tak:

a ostatecznie wyszło tak że po 13 teściowa dzwoni że będą chwilę po 16 bo gwiazda zwolni się z pracy, tylko chrzestny nie dojechał bo mu się plan w szkole zmienił

ogólnie rzecz ujmując impreza się udała, jestem zadowolona bo poszło bardzo sprawnie :) tort mi wyszedł i cała reszta też :tak:
20150425_002829.jpg
pogoda dopisała więc dużo na posiedzieliśmy w ogrodzie ale stół i jedzonko w domu było a teraz pada, dzieci na trampolinie się wyskakały i nie miały głupich myśli ;-)
Marcelka chwyciła kieliszek a po nim kasę. Kasę mi oddała ale kieliszka nie to już nie chciała oddać :laugh2:


Widzę że tu temat komunijny to ja tylko dodam że Majki robiliśmy w lokalu i kolejne też będziemy tak robić, wolę zapłacić i usiąść jak gość i mieć podane :tak:

Kate fajnie że niespodzianka się udała ach zazdroszczę Twojemu że ma taką fajną żonę :laugh2:

ewi jak samopoczucie? i jak konkurs poszedł? wracając do tematu to faktycznie na odludziu mieszkasz ale jak wszytko to ma to swoje plusy i minusy :tak:
stefaa czy wszystko lśni?

fajne sukienki też takie lubię :tak:
 

Załączniki

  • 20150425_002829.jpg
    20150425_002829.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 62
Ania sto lat dla Marcelki, sliczny tort, ja
zamówiłam gotowy

lenka super tort, podziwiam za to, ze tak fajne torty pieczesz i sto lat dla Olka

ja zamówiłam taki, fajnie wyglądał i pyszny był
 
hej,

jak będę wystilizowana to się wam pokaże :) żeby był ten efekt lał haha

Ania lenka piękne torty, ja zorientowałam się rano ze nie mam dla adriana tortu i na szybko robiłam hehe dobry ale nie tak piękny jak wasze

ewi jak poszło?

moje dzieciaki dziś mamy zawody judo, ogólnie przegrali ale i tak jestem z nich dumna ze wyszli na mate przy tak ogromnej publiczności ponad 400 osób na trybunach, powiem wam że to idealna lekcja pokory :)

wczoraj były dzieciaki na urodzinach, małe monsters ale dałam rade jednak coś z opiekunki mam :)

pogoda się popsuła a tak było pięknie
 
reklama
Witam
Ja dzisiaj po niespodziewanej wizycie u fryzjera. Wyjeżdża last minute i nie będzie go 2 maja, więc dziś mnie farbnął, a w sobotę sobie sama włoski ułożę. Sukienkę wczoraj zamówiłam, mam nadzieje, że będzie zajebi..., a ja w niej obłędna;-)
Dzisiaj miałam gości, bo Alusia ma jutro urodziny. Jakoś od rana miałam świetny nastrój, więc było super. mam nadzieje, że jutro w bawialni się Ali imprezka też uda.
Najlepszejsze życzenia dla Olka i Marcelki!!!
Ania, Lenka, Kate super torty.
Kate w domu robię, mam catering zamówiony, jutro tort zamawiam, z panią co mi sprząta się ugadałam, że przyjdzie, żeby wsio przygotować, tylko ciasta jakieś popiekę. Wolałam w domu ze względu na Wiktorka, w knajpie miałabym biedę na chwilkę usiąść.
Stefaa brawo dla dzieciaków.

uciekam co by się wyspać
 
Do góry