reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Hej dziewczyny:) co tam u was? Andżelika jak tam sprawa z przedszkolem?

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Odinstalowalam apke a na kompie nie pokazywalo mi postow z tego watku. Zainstalowalam ponownie i posty sa:)

Jestem u mojej mamy,bo remont zaczelismy... W sumie juz prawie koniec.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Wam dziewczyny:) jest tu w ogóle jeszcze ktoś?:)


Hej dziewczyny:) co tam u was? Andżelika jak tam sprawa z przedszkolem?

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
hejo. Nie mialam do tego glowy...a jeszcze teraz familia nam sie powiększa:D wczesna ciąża, ale dobrze będzie:D co słychać? :)
Hej dziewczyny. Odinstalowalam apke a na kompie nie pokazywalo mi postow z tego watku. Zainstalowalam ponownie i posty sa:)

Jestem u mojej mamy,bo remont zaczelismy... W sumie juz prawie koniec.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Remont juz skonczony?:D
 
Hej Wam dziewczyny:) jest tu w ogoe jeszcze ktoś?:)



hejo. Nie mialam do tego glowy...a jeszcze teraz grono nam sie powiększa:D wczesna ciąża, ale dobrze będzie:D co słychać? :)

Remont juz skonczony?:D
Wątek zamarł... Tak :) już dziś u siebie.
Gratuluje bejbika. Czytam , że beta Ci szybko rośnie. To pewnie dwa aniołki[emoji72][emoji72]

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wątek zamarł... Tak :) już dziś u siebie.
Gratuluje bejbika. Czytam , że beta Ci szybko rośnie. To pewnie dwa aniołki[emoji72][emoji72]

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
No zamarł, dziewczyny się rozsypaly po innych watkach:)Dziekuje bardzo:D ojj wlasnie az sie boje, ale @NeSSi pisala, ze przy bliźniakach beta nie rośnie szybko:) co bedzie to będzie:D byke byzdrowe było:)
 
reklama
No zamarł, dziewczyny się rozsypaly po innych watkach:)Dziekuje bardzo:D ojj wlasnie az sie boje, ale @NeSSi pisala, ze przy bliźniakach beta nie rośnie szybko:) co bedzie to będzie:D byke byzdrowe było:)
Kinia z Wami na staraczkach:)
Oj ja Ci nie doradze, bo ja nie mam bliźniaków. Moja beta tak nie rosła przy Madzi. A w którym tc byłaś na becie? Bylas juz u ginekologa?

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry