reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Ooo..a my nawet nie patrzymy z mężem. Od męża strony choroby nerek i cukrzyca a u mnie w rodzinie cukrzyca. Może też powinnam sobie cukier badać:/
Ja to tak od czasu do czasu sobie zbadam cukier, żelazo bo mam strasznie niskie i morfologie a na nerki właśnie już 3 dni się furaginem lecze i miałam się przejsc na usg sprawdzić czy nie mam jakiegoś kamienia ale nie mogę dojść bo mnie nerki często łapią niestety:/
 
reklama
Ja to tak od czasu do czasu sobie zbadam cukier, żelazo bo mam strasznie niskie i morfologie a na nerki właśnie już 3 dni się furaginem lecze i miałam się przejsc na usg sprawdzić czy nie mam jakiegoś kamienia ale nie mogę dojść bo mnie nerki często łapią niestety:/
Nerki jak bolą to podobno okropny ból...współczuje: (
U mnie hb też zawsze kulała, a tu miłe zaskoczenie ponad 12[emoji33]jem dużo miesa wieprzowego ( dużo tzn.co dzien)

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nerki jak bolą to podobno okropny ból...współczuje: (
U mnie hb też zawsze kulała, a tu miłe zaskoczenie ponad 12[emoji33]jem dużo miesa wieprzowego ( dużo tzn.co dzien)

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
No ból nieciekawy, a jeszcze przepraszam za opis się wysiusiac nie idzie:/ ja też jestem mięsna i buraczków sporo jem ale niestety @ przyjdzie i nawet jedzenie nie pomaga mam strasznie obfite i długie. @ mam po 10 dni
 
Ja to tak od czasu do czasu sobie zbadam cukier, żelazo bo mam strasznie niskie i morfologie a na nerki właśnie już 3 dni się furaginem lecze i miałam się przejsc na usg sprawdzić czy nie mam jakiegoś kamienia ale nie mogę dojść bo mnie nerki często łapią niestety:/
To nie koniecznie muszą być kamienie. Moja matula też miała takie
A w ciąży nie badłaś sobie?
Może i dobrze, że zdjecia nie da się wstawic, bo bym telefon lizała[emoji12]


Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
A w ciąży miałam w porządku cukier :) tesc na do mierzenia cukru to sobie sprawdzę jutro:)
To super musi byc pyszne :) ja też zrobiłam ciasto i jeszcze na jutro bedzie :)
Wiesz i mnie niestety jest to rodzinne. Moja mama jakzawsze piekła ciasta to mimo że w buzi parzylo bo prosto z piekarnkka yo i tak sie wciagnelo:p zrobila ciasto na deser a po kolacji już była czysta blacha:

Te ciasto jest tak dobre, ze Syn na głowę miskę sobie założył żeby wylizac wszystko:D i przyszedł do kuchni i mówi mama ma, i szukam następnej do wylizania:D
 
Pewnie, że mąz najważniejszy, tym bardziej jak go nie masz na co dzień.
Zdrówka dla córci, w szkołach, przedszkolach to zaraz się coś złapie :(
Muszę iść na kontrolę, boję się że lekarz mnie opitoli że Magda jeszcze nie je zupek. Moja tak samo ulewa, teraz troszkę mniej. Przed chorobą jej przeszło i wróciło znowu. A od kiedy zaczął jeść obiadki ? Jak go namówiłaś?


Ahh :) tak im smakowało ?
Doczytałam, że Ci się rozpaćkało. Na noc jakbyś zostawiła, to na pewno by napęczniało, ale rozumiem, że mąż i synek się nie mogli powstrzymać.



Jak tam Twoja maruda? Mam nadzieje, że już słodko śpi.
Tak już godzinę śpi :) ja wlasnie jem kolacje :)
 
To nie koniecznie muszą być kamienie. Moja matula też miała takie

A w ciąży miałam w porządku cukier :) tesc na do mierzenia cukru to sobie sprawdzę jutro:)

Wiesz i mnie niestety jest to rodzinne. Moja mama jakzawsze piekła ciasta to mimo że w buzi parzylo bo prosto z piekarnkka yo i tak sie wciagnelo:p zrobila ciasto na deser a po kolacji już była czysta blacha:

Te ciasto jest tak dobre, ze Syn na głowę miskę sobie założył żeby wylizac wszystko:D i przyszedł do kuchni i mówi mama ma, i szukam następnej do wylizania:D
Mam nadzieję, że to nie żadne kamienie ale wybiorę się sprawdzić. Ale apetytu narobiłaś☺
 
reklama
Do góry