reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
KasiaMarysia wszystkiego najlepszego:) dziewczyny ale napisalyscie nie mogę nadążyć. Mąż jest w domu więc wiecie czasu brak;) Marysia mi poszła 3 dni do przedszkola i dzisiaj już wstała z bólem gardła:( Andzelika niezły as ten Twój synuś☺ Kasia mi to Marysia zawsze od gardła wymiotowala. Moje dzieciaki ogólnie długo ulewaly. Kacper był na samym mleku do 6 miesiąca, jak miał 5 to próbowałam wprowadzić obiadki ale nie tolerowal. Potem poszło ale do dzisiaj jeszcze obiad popija mlekiem
 
No mój dzisiaj też daje do wiwatu. Jednocześnie robię obiad i Kinder Country. Syn z mężem jak na te masy się rzucili tak syn stwierdził ze obiadu jeść nie,spać nie i koniec
 
Miałam wstawić zdjęcie Kinder Country, myślałam że pięknie się zsiadło, chciałam wyjąć i było chlast na moją rękę :"( teraz mam paćka country :p
 
reklama
Do góry