reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Ja zostawialam, nawet jak mial 9 miesiecy poszlam do.pracy ale nie moglam patrzec jak bawia moje dziecko i robia z niego o.pol roku mlodsze dziecko.nie zdolne do robienia roznych rzeczy. Nie mam problemu z wyjsciem z domu ale jak zostaje u siebie w domu a jak.idziemy na impreze czy do restauracji to wiadomo ze najlepiej sie czuje z mama a nie ciotkami ktore widzi eaz na jakis czas. Po za tym oni jada na mnie ze on nie chce zostac nawet na chwilke sam. Jak ma zostac kiedy jest e m non stop z jim. Mam h jeden pokoj gdzie siedzimy razem, jak robie pranie czy cos to zaraz wola babcie bo on sie nie ma z kim bawic.. ale oni i tak tego nie rozumieja.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wszystkie dzieci lubią mieć kontakt z osobami, które praktycznie nie zna. Znowu mój syn wszystkich w koło zaczepia, jest bardzo kontaktowym dzieckiem.
 
reklama
Pogoda chwilowa się poprawiła to każdy korzysta ile moze:p my wróciliśmy z podwórka po 3 godzinach:szok:

Mój podobnie ma. Ale raptem 3 razy był.

A mój syn dziś ma pecha. Raz przyłożył o kant ściany, drugi raz o półkę trzeci raz poleciał do tyłu z platikowego krzesełka, boję się strasznie i jego główkę. Tak się splakalam, ze jej. I nie wiem czy to z mojejwiny, ze słabo go pilnuje..Ale przecież takich dzieci nie są się upilnowac:(
Ruch na świeżym powietrzu wskazany:) pewnie ładnie noc prześpi.

Masz rację dziecka nie upilnujesz, zostaje Ci zaopatrzyć sie w kilka plastrów, litry wody utlenionej i morze cierpliwości. Pocałujesz i szybko minie ból:)
No prosze a u nas zimno, bylismy u fryzjera i maly ryczal bardziej niz wczesniej, zamiast byc coraz to odwazniejszy to jest co raz to gorzej. Czekam na dzien kiedy mu przejdzie ten okres.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A ile ma ten szkrabek? Ja to chyba nie zapamiętam wszystkich.

Suwaczki byście dziewczynki porobiły:)
Oby. Bo ja nerwowo się wykoncze:( a jeszcze okazało się ze w święta był męża bratanek z zaczatkiem zapalenia oskrzeli:/ teraz czekam na mojego
Może to nie wirusowe zapelenie oskrzeli, nie panikuj[emoji6]
Ja zostawialam, nawet jak mial 9 miesiecy poszlam do.pracy ale nie moglam patrzec jak bawia moje dziecko i robia z niego o.pol roku mlodsze dziecko.nie zdolne do robienia roznych rzeczy. Nie mam problemu z wyjsciem z domu ale jak zostaje u siebie w domu a jak.idziemy na impreze czy do restauracji to wiadomo ze najlepiej sie czuje z mama a nie ciotkami ktore widzi eaz na jakis czas. Po za tym oni jada na mnie ze on nie chce zostac nawet na chwilke sam. Jak ma zostac kiedy jest e m non stop z jim. Mam h jeden pokoj gdzie siedzimy razem, jak robie pranie czy cos to zaraz wola babcie bo on sie nie ma z kim bawic.. ale oni i tak tego nie rozumieja.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jejku ja bym mojej się bała z moim ojcem zostawic....także szacunek za odwage. Jesteś mamą i jesteś najważniejszą osobą w życiu synka. Na ataki ze strony rodziny odpowiedz że bardzo Cie kocha i jest przyzwyczajony do Ciebie dlatego chce spędzać czas tylko z Tobą. Ja nic złego w zachowaniu Twojego dziecka nie widzę, chociaż dla Ciebie to pewnie męczące jak tylko mamo i mamo....

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki za slowa otuchy. Staram sie tym nie przejmowac, bk jestem dla niego i nie widze w tym nic zlego. Kiedys i tak mi na pyskuje. A czy meczace.. chyba nie tak.bardzo bo go znam i wiem ze taki jest. Jest bardzo wrazliwy, duzo rzeczy mu przeszkadza szczegolnie w kontaktach z ludzmi. Jak jedziemy do.mojej mamy i są tam jego kuzynki to on siada ja jeden tapczan a one musza na drugi brzeg~ czyli.na drugi.tapczan :p.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ruch na świeżym powietrzu wskazany:) pewnie ładnie noc prześpi.

Masz rację dziecka nie upilnujesz, zostaje Ci zaopatrzyć sie w kilka plastrów, litry wody utlenionej i morze cierpliwości. Pocałujesz i szybko minie ból:)

A ile ma ten szkrabek? Ja to chyba nie zapamiętam wszystkich.

Suwaczki byście dziewczynki porobiły:)

Może to nie wirusowe zapelenie oskrzeli, nie panikuj[emoji6]

Jejku ja bym mojej się bała z moim ojcem zostawic....także szacunek za odwage. Jesteś mamą i jesteś najważniejszą osobą w życiu synka. Na ataki ze strony rodziny odpowiedz że bardzo Cie kocha i jest przyzwyczajony do Ciebie dlatego chce spędzać czas tylko z Tobą. Ja nic złego w zachowaniu Twojego dziecka nie widzę, chociaż dla Ciebie to pewnie męczące jak tylko mamo i mamo....

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
@KasiaMarysia23
Czy Ty coś wspominalas o ładnie przesoanej nocy? Bo była tragiczna po 2 przyszedł do naszego łóżka zasnal po 4 nie wiem czemu ani temperatury ni nic s tym stylu. Prawy ból mnie tłucze ze hej:/ ja mam suwaczek:p
Na uderzenia i aby uniknąć guza smaruje smalcem. Syn po uderzeniu sam leci już do lodówki;)
 
Cześć dziewczyny☺ Andżelika ja maslem smaruje☺ moje dzieci też bardzo mamusiowe, cały czas ze mną i powiem Wam z perspektywy córki, że dało jej to chyba mocne poczucie bezpieczeństwa bo jak wychodzę, czy wcześniej wychodzilam to nigdy nie było problemu, że ma zostać z babcią bo mama i tak za chwilę wróci. Kacper też bez problemu zostanie.
 
Cześć dziewczyny☺ Andżelika ja maslem smaruje☺ moje dzieci też bardzo mamusiowe, cały czas ze mną i powiem Wam z perspektywy córki, że dało jej to chyba mocne poczucie bezpieczeństwa bo jak wychodzę, czy wcześniej wychodzilam to nigdy nie było problemu, że ma zostać z babcią bo mama i tak za chwilę wróci. Kacper też bez problemu zostanie.
No moj zostanie tez ale nie na dlugo. Moim problemem jest to ze syn po prostu ze mna chce jezdzic samochodem. Zistac zostanie ale jak zobaczy ze siedze w samochodzie to jest placz mama mama ja ja i buegnie na gore sie ubierac.
 
No moj zostanie tez ale nie na dlugo. Moim problemem jest to ze syn po prostu ze mna chce jezdzic samochodem. Zistac zostanie ale jak zobaczy ze siedze w samochodzie to jest placz mama mama ja ja i buegnie na gore sie ubierac.
A no to normalne, że chce. Jak lubi jeździć, być na dworze to nie ma się co dziwić, że nie chce siedzieć w domu☺
 
reklama
Do góry