reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Andzelika o kurczę, ale mu się narobilo. Mamaa 20 pewnie niedługo ruszy jak już się szykuje☺ Moje dzieciaki w ogóle nie raczkowaly od razu z siedzenia wstaly na nogi a potem poszły
no mam nadzieję już siedzi na raka ale nie umie się ruszyć do przodu tylko macha dupka jakby sama miała iść haha albo się kładzie rozkłada nogi boki i rękami się odpycha i idzie do tylu
 
Cześć dziewczyny. Kalana Marysia bardzo zadowolona z prezentu. Dzisiaj już jest w przedszkolu zobaczymy ile pochodzi. A Kacper tak cały czas śpiewa do mikrofonu☺ Mamaa20 to szybko się bierze. U mnie Marysia usiadła w dzień w którym skończyła 6 miesięcy a Kacper tydzień przed skonczeniem 7 miesięcy tyle, że to wcześniak. A potem to już stawali na nogi. Marysia stanęła jak miała 7 miesięcy a Kacper 8.5. Z chodzeniem, też Kacper był późniejszy bo zaczął chodzić jak miał 11 miesięcy a Marysia 9.5
 
reklama
Co się stało?
A dużo gadać.
A to za krótko na dworzu, dłużej się nie dało chodzi przez te mroźne powietrze. Bunt z rozbieraniem i furia dosłownie.
A to w samochodzie zasnął awantura poraz kolejny.
A to w sklepie wpadł w furie.
I tak od 4 rano. Wczoraj wynioslam jego lozeczko małe i zamieniłam na większe które stało pół roku w jego pokoju. Wytlumaczylam ze malutkie jedzie do dzidzi, bez afery zasnął w nim i w dzień i w nocy, tylko mam nadzieję ze nie przyzwyczai się na nocne wędrówki do nas.
 
Do góry