reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

A zachowujesz spokój czy czasem nerwy Ci puszczą?

Ojej żeby mój naspacerach spał, ale to tylko marzenia. Wszedzie bieg
Szczerze ja to mu pozwalam grzebać byle nie ostre żeby się nie skaleczyl. Ale teraz jesteśmy u babci i ona mało co pozwala ruszać więc upilnowac go jest ciężko. Zdarza mi się czasami podnieść głos oczywiście ale chyba nie ma takiej mamy, której się w życiu to nie zdarzyło☺
 
reklama
andzelika87 Pocieszyć cię? :-D Małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot :-D Uzbrój się w cierpliwość , bo jeszcze dużo przed tobą :-D
 
Pocieszyć cię? :-D Małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot :-D Uzbrój się w cierpliwość , bo jeszcze dużo przed tobą :-D
Już lepiej pocieszyć nie mogłaś:szok: toć mnie wywiozą w kaftanie bezpieczeństwa:angry:
Szczerze ja to mu pozwalam grzebać byle nie ostre żeby się nie skaleczyl. Ale teraz jesteśmy u babci i ona mało co pozwala ruszać więc upilnowac go jest ciężko. Zdarza mi się czasami podnieść głos oczywiście ale chyba nie ma takiej mamy, której się w życiu to nie zdarzyło☺
Ja ton podniosę a później narzekam, że na matkę się nie nadajęo_O
 
Już lepiej pocieszyć nie mogłaś:szok: toć mnie wywiozą w kaftanie bezpieczeństwa:angry:

Ja ton podniosę a później narzekam, że na matkę się nie nadajęo_O
Andzelika ale nikt nie jest idealny. Czasami każdy głos podniesie. U mnie jak czasami zaczną rozrabiac to muszę głos podnieść bo inaczej nie słuchają. Nie dre się, nie wyzywam, nie bije ale jestem tylko człowiekiem. Jak niesłusznie czasami podniose głos na córkę bo też się już tak zdarzyło że oberwalo jej się za brata to przeprosilam i wytlumaczylam, że dorośli też czasami mają słabszy dzień
 
reklama
Do góry