reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

kinga, Adam zawsze mi sie podobal, ale mąż jest wybredny, jemu nic sie nie podoba. Mi Antek tez sie podoba. O jakas pozytywna opinia o osobie imieniem Błażej. Po mału sie przyzwyczajam.


Zanim Brexit wejdzie w zycie to napewno nas nie bedzie dotyczyc. Zreszta chyba od 3 lat mieszkajacych tu nie dotyczy.

Imienia Magda nie trawie, znam sporo Magd i z zadna sie nie zaprzyjaznilam i jeszcze byla zona mojego meza tak ma na imie
 
reklama
kinga, Adam zawsze mi sie podobal, ale mąż jest wybredny, jemu nic sie nie podoba. Mi Antek tez sie podoba. O jakas pozytywna opinia o osobie imieniem Błażej. Po mału sie przyzwyczajam.


Zanim Brexit wejdzie w zycie to napewno nas nie bedzie dotyczyc. Zreszta chyba od 3 lat mieszkajacych tu nie dotyczy.
a gdzie mieszkasz w UK ?
 
U nas z imionami jest ten problem, ze mamy duza rodzine i trudno cos niepowtarzalnego wymyślić☺ Tomek mi się np też podoba ale mojego męża kuzyn ma Marianne i Tomka☺ i było by tak samo.
 
Boberus no to super ze brexit Was nie dotyczy bo to chyba spory problem :/ ja tu mieszkam juz 6 lat teraz leci 7 nawet nie wiem kiedy to zlecialo
 
Kinga Lilianna tez jest piekne,Julia,Emilia z polskich[emoji7] dla chlopca ladne jest Tomasz,Oliwier,Ksawery
 
reklama
Aschlee Liliane mam siostrzenice☺☺ Emilie kuzynke, Julianna córka kuzynki☺ u nas naprawdę ciężko znaleźć☺ i tak Marianna się powtórzyła bo kuzyn ma ale to było moje imię od liceum, zawsze mówiłam, że moja córka będzie miała tak na imię☺
 
Do góry