reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Aschlee, w pierwszej ciazy mielismy na chlopca imiona, ale okazalo sie ze cora to od razu pierwszego dnia wybralismy imie, pozniej mielismy ciagle dla cory - Alicja.

A na chlopaka weny zabraklo :)
Na stałe raczej nie. mąż chce pracowac 10-11 lat gdy juz bedzie mial zagwarantowana emeryture z UK. Choc ja juz w Polsce przestaje sie widziec i dzieci beda tu miec znajomych itp.
A z imionami roznie (blazej wymowia, julia to Julie, a moj rafał to Rav, a ja Katrin )

andzelika- Kube mamy w rodzinie, chrzesniak męża to Kubus:)
 
reklama
Boberus to widze masz tak jak ja...ja nie widze juz swojego zycia w Pl dlatego tez nie planuje powrotu.
 
Ja nie w Anglii to raczej nie ;)
Aha. Ja byłam w 2008 roku w Anglii, ale nie potrafiłam się odnaleźć i wróciłam. Mój brat cioteczny przejechał całą Europę w poszukiwaniu szczęścia i dobrobytu i osiadł w Norwegii jest budowlancem i kurierem:) 3 lata temu ściągnął żonę i trójkę dzieci do siebiei tak zostało. Z biedy weszli w normalne życie, i bratowa pracować nie musi
 
Andzelika no nie zawsze mozna sie odnalezy tak odrazu u mnie z wyjazdem byl totalny hardcor.Bylo mega ciezko na poczatku wiele przeplakanych i bezsennych nocy.Ale jakos poszlo i jest ok.Szczerze powiem ze drugi raz podjelabym dokladnie taka sama decyzje nawet gdyby mialo byc tak ciezko jak na poczatku.I nie powiem jest masa rzeczy ktora bardzo mnie tu denerwuje juz nawet myslalam o emigracji do kraju obok bo tez bardzo go lubie (mam na mysli mentalnosc ludzi) ale jakos nie potrafie wyjechac.No chyba ze byloby cos bardzo nie tak wtedy podjelabym taka decyzje i zaryzykowala jeszcze raz
 
Cześć dziewczyny. Co do imion Błażeja mam kuzyna super inteligentny chłopak naprawdę. Mikołaja mam chrzesniaka☺ moj Kacper właśnie na drzemkę poszedł.☺ Ja gdybym miała wybierać to do chlopca jeszcze Adam mi sie podobało, do dziewczynek zawsze miałam więcej, mój mąż chciał Agatę, mi się jeszcze podobają Katarzyna i Wiktoria i Aleksandra ale Wiktorie nie za bardzo chcial mój maz
 
Andzelika no nie zawsze mozna sie odnalezy tak odrazu u mnie z wyjazdem byl totalny hardcor.Bylo mega ciezko na poczatku wiele przeplakanych i bezsennych nocy.Ale jakos poszlo i jest ok.Szczerze powiem ze drugi raz podjelabym dokladnie taka sama decyzje nawet gdyby mialo byc tak ciezko jak na poczatku.I nie powiem jest masa rzeczy ktora bardzo mnie tu denerwuje juz nawet myslalam o emigracji do kraju obok bo tez bardzo go lubie (mam na mysli mentalnosc ludzi) ale jakos nie potrafie wyjechac.No chyba ze byloby cos bardzo nie tak wtedy podjelabym taka decyzje i zaryzykowala jeszcze raz
Ja się bardzo szybko pozwalam, no ale cóż widać nie było mi pisane. Sama w wielkim świecie bez tel bez nikogo więc wrocilam
 
Błażej znam wielu chłopaków o tym imieniu i sa super facetami , Adaś też jest fajne mój synuś tak ma . Ale podobało mi się też Szymoni Tomek :) A dla dziewczynki Weronika , Magda ;)

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kinga mnie tez sie podobala Wiktoria ale maz nie chcial :)

Andzelika mie ma sie co martwic jezeli jestes szczesliwa w Pl i uklada Ci sie to moze takie bylo przeznaczenie.Ja tutaj tez nie mam nikogo.Jestem tu totalnie sama.Na poczatku bylo mi przykro z tego powodu ale teraz juz przywyklam i nauczylam sie dawac sobie ze wszystkim rade sama

Mnie sie podoba Annabell,Stella i Samantha dla dziewczynki i Liam niezmiennie od 3 lat dla chlopca [emoji1]
 
Do góry