reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

nasza przy salmonelli miala pepti, smierdzialo jak cholera, a jakie kupy zielone po nim byly ;P

U nas pieknie, pranie na dworze, sloneczko, pomidorki na dwor wystawilam moze wkoncu wyskocza :)

I zaraz jedziemy z cora do Lidla a tam z mezem sie spotkamy :D
 
reklama
Kusiło mnie zapisanie sie na skan 3D/4D bo szkoda kasy mi bylo, tym bardziej ze na genetycznym bylam i 3 2D mam miec jeszcze.

Ale skusilam sie, jutro na 9,30 ide..
 
nasza przy salmonelli miala pepti, smierdzialo jak cholera, a jakie kupy zielone po nim byly ;P

U nas pieknie, pranie na dworze, sloneczko, pomidorki na dwor wystawilam moze wkoncu wyskocza :)

I zaraz jedziemy z cora do Lidla a tam z mezem sie spotkamy :D
No śmierdzi i się nie dziwię że mała nie chce pić i się zastanawiam jakie inne kupić
 
Hej :)
Ale dzis wieje. Na dodatek snieg proszy [emoji33]

Andzelika to bratanek faktycznie dokazuje. ALE skoro dla niego naturalne jest, ze ma co chce, to naturalne jest tez to że będzie się buntował,gdy mu się tą "normalność" odbiera. I tu jest, ze tak powiem ost dzwonek,by chlopca skierowac na dobra droge, bo moze byc za pozno. No ale jesli rodzice nie maja czasu.. :(

Moje dziecko.tez jest trudne, nio ale pracuje, pracuje i jeszcze raz pracuje nad jego wychowaniem. Taka rola ;)

Natala malutka ma stwierdzoną alergie,tak ?
 
Hej :)
Ale dzis wieje. Na dodatek snieg proszy [emoji33]

Andzelika to bratanek faktycznie dokazuje. ALE skoro dla niego naturalne jest, ze ma co chce, to naturalne jest tez to że będzie się buntował,gdy mu się tą "normalność" odbiera. I tu jest, ze tak powiem ost dzwonek,by chlopca skierowac na dobra droge, bo moze byc za pozno. No ale jesli rodzice nie maja czasu.. :(

Moje dziecko.tez jest trudne, nio ale pracuje, pracuje i jeszcze raz pracuje nad jego wychowaniem. Taka rola ;)

Natala malutka ma stwierdzoną alergie,tak ?
Nie ma stwierdzonej alergii po prostu pediatra polecił żeby podać jej te mleko i zaobserwować rekcje , czy dalej będzie tak płakała ale te bebiko jej nie podchodzi jest ochydne w smaku a nie wiem czy mogę dodać trochę glukozy :crazy::crazy:
 
reklama
Do góry