reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Dzien dobry :)

U mnie wlasnie pada śnieg [emoji35] jeszcze tego brakowało.

Co tam u Was slychac? Jakie plany na weekend?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas leje i wieje :) nocka o wiele spokojniejsza butla pomogla 3 razy tylko sie obudzila a nie 8 jak zawsze

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
A u nas słońce na przemian z chmurami wieje też mam nadzieję ze nie będzie padać bo pranie wywiesiłam.Przez tą pogodę głowa mnie boli i musiałam wziac tablety:wściekła/y:
NATALA a co nie chcesz już karmić piersią?
 
A u nas słońce na przemian z chmurami wieje też mam nadzieję ze nie będzie padać bo pranie wywiesiłam.Przez tą pogodę głowa mnie boli i musiałam wziac tablety:wściekła/y:
NATALA a co nie chcesz już karmić piersią?
Chce ale to jest dla dzieci z alergia pokarmowa i dzieki temu nie ryczy a po cycku ciagle plakala a teraz na przemiqn ja karmie i jest cisza
 
U mnie aż dach trzaska:( I cały smród z Orlenu w naszą stronę idzie, nawet nie da się okna otworzyć :( przez tą pogodę mam problem z wyjechaniem z domu:angry: ulgnelam dzisiaj w błocie a korzenie z trawy wiszą mi na lusterkach:crazy:żeby przynajmniej ziemia to wciagala a tu Gucio :dry:
 
Chce ale to jest dla dzieci z alergia pokarmowa i dzieki temu nie ryczy a po cycku ciagle plakala a teraz na przemiqn ja karmie i jest cisza
Jakie mleko dajesz? Moja córka też miała alergię na białko ale mimo to nie rezygnowałam z kp przeszłam tylko na dietę i było ok preparat mlekozastępczy wprowadziłam po zakończeniu karmienia.
 
Jakie mleko dajesz? Moja córka też miała alergię na białko ale mimo to nie rezygnowałam z kp przeszłam tylko na dietę i było ok preparat mlekozastępczy wprowadziłam po zakończeniu karmienia.
Bebilon pepti 1 dha ale jej nie podchodzi cos a pediatra zalecil bo mala wedlug niej za malo przybiera

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
Według mnie wprowadzenie butelki szybko doprowadzi do zakończenia kp.
Skąd wiesz ze jej mleko nie podchodzi?
A czy to jest mleko hypoalergiczne czy preparat mlekozastępczy?
 
reklama
Do góry