reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Córcia ogólnie urodziła się duża i już z tłuszczykiem potem szybko rosła miała 3 mies a ważyła jak roczne dziecko potem doszła alergia i astma myslę że sterydy zrobiły swoje obecnie na nic sie nie leczy.Badania miała robione nie ma cukrzycy ani problemów z tarczyca.
Wiek dzieci patrz suwaczki na dole.
Idę zupę gotowac...
 
Ostatnia edycja:
reklama
ANEK nie widzę suwaczkow na tel☺ moja siostrzenica właśnie jak dostała sterydy na alergie to też mocno poszła z wagą, jak spuchnieta wyglądała
 
KINGA syn 18 lat córa 10 a najmłodszy 5 rozrzuty kilometrowe:-D;)
Problem w tym że sterydów nie bierze juz 6 lat a waga galopuje.
 
O kurczę to ładne masz różnicę☺ a syn taki jak moja siostrzenica właśnie☺ u nas było tak że siostrzenica brała sterydy do okresu dojrzewania potem już nie, już później tak nie tyla, ale powiem Ci , że z wagą nie zjechała, później miała czas na odchudzanie i w tym czasie co mało jadła schudła ale jak zaczęła normalnie to waga do góry. Teraz już jakieś dwa lata co jej się tak waga ustabilizowala nie jest wychudzona ale taka normalnej budowy dziewczyna
 
O kurczę to ładne masz różnicę☺ a syn taki jak moja siostrzenica właśnie☺ u nas było tak że siostrzenica brała sterydy do okresu dojrzewania potem już nie, już później tak nie tyla, ale powiem Ci , że z wagą nie zjechała, później miała czas na odchudzanie i w tym czasie co mało jadła schudła ale jak zaczęła normalnie to waga do góry. Teraz już jakieś dwa lata co jej się tak waga ustabilizowala nie jest wychudzona ale taka normalnej budowy dziewczyna
Ja mam taka nadzieję ze jak będzie w wieku dojrzewania to sama będzie się odchudzać.
 
ANEK pewnie będzie, ona tak zaczęła jak do gimnazjum poszła, tylko to znowu poszło w druga stronę bo aż za bardzo, sobie wkrecila, że jest brzydka i gruba, sporo się z nią nawalczylismy. Jest między nami 12 lat różnicy, jesteśmy jak siostry i sporo wieczorów przegadalysmy zaczym zmadrzala i uwierzyła w siebie. Aż strach tego wieku dojrzewania☺ a to dopiero wszystko przede mną☺
 
Spokojnie przezyjesz u mojego syna jakos to normalnie przeszło nie było i nie ma zadnych problemów.Słyszałam ze gorzej jest z dziewczynkami..
 
Właśnie moja siostrzenica bardzo buntowniczo przeszła. Zobaczymy jeszcze trochę☺ będę miała porównanie bo też mam córkę i syna☺ narazie bardzo grzeczna córcie☺ jak była malutka to była niesforna☺
 
reklama
Do góry