reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Zapodam nowy temat.Napiszcie co Wam nie pasuje i co byście zmieniły w swoim zyciu lub życiu dzieci mam na myśli zdrowie, wychowanie itp.
Na pewno bym zmieniła miejsce zamieszkania, bo obecnie mieszkam z psychicznym tesciem:)z miłą chęcią poszlabym do pracy na pół etatu bo też bzika w domu dostaje. Wydaje mi się ze dziecko raczej jest dobrze wychowane, chyba ... A co z nim będzie okaże się w praniu.
 
reklama
ANEK ja mam w rodzinie dwójkę autystycznych dzieci, wiem ile pracy to wymaga, z tym że jedno nie mówiące niestety a ma już 6 lat, jeszcze nie wiadomo czy zacznie. Co do wspomagaczy zgadzam się z Tobą już też nie wierze. Olcia masz rację sterylne warunki, przegrzewanie nie są dobre. Jeżeli chodzi o ED właśnie czekamy na wizyte w poradni psychologiczno pedagogicznej tam dostaniemy opinie. Szkołę już wybraliśmy pod kątem właśnie edukacji domowej. Jak dostaniemy opinię to składamy ją do dyrektora razem z oświadczeniem że biorę na siebie obowiązek nauki mojego dziecka i że będzie przystepowala do egzaminu dwa razy w roku sprawdzającego wiedzę. Co do nauki w kl 1-3 miałam praktyki, uczyłam w przedszkolu więc mam nadzieję że damy radę☺ tym bardziej, że teraz już robię to samo☺w wyższych klasach też miałam okazję uczyć ale to już konkretny przedmiot
 
Ostatnia edycja:
ANEK ja mam w rodzinie dwójkę autystycznych dzieci, wiem ile pracy to wymaga, z tym że jedno nie mówiące niestety a ma już 6 lat, jeszcze nie wiadomo czy zacznie. Co do wspomagaczy zgadzam się z Tobą już też nie wierze. Olcia masz rację sterylne warunki, przegrzewanie nie są dobre. Jeżeli chodzi o ED właśnie czekamy na wizyte w poradni psychologiczno pedagogicznej tam dostaniemy opinie. Szkołę już wybraliśmy pod kątem właśnie edukacji domowej. Jak dostaniemy opinię to składamy ją do dyrektora razem z oświadczeniem że biorę na siebie obowiązek nauki mojego dziecka i że będzie przystepowala do egzaminu dwa razy w roku sprawdzającego wiedzę. Co do nauki w kl 1-3 miałam praktyki, uczyłam w przedszkolu więc mam nadzieję że damy radę☺ tym bardziej, że teraz już robię to samo☺
Sama dziecko chcesz nauczać?
 
A ja mojego kładę spać☺ ja też jestem zadowolona z mojego życia, mam fajnego męża jesteśmy już prawie 7 lat po ślubie, super dzieciaki, wiadomo czasami jest ciężko☺ uwielbiam być z nimi w domu. Mamy gdzie mieszkać☺ niedługo zmieniamiy na większe.Czasami marzy mi się jeszcze jedno maleństwo
 
Ooo..ja tez mam dziwnych tesciów ale po tylu latach przyzwyczaiłam sie...Ja tez bym chciała wyprowadzić sie do dużego miasta gdzie synek miały blizej na terapię no ale zobaczymy.
U mnie niby dzieci sa grzeczne ale mamy inne problemy np.z córcią tyje mi w zastraszajacym tempie.
 
Tak będę sama uczyć☺
To Cię podziwiam za to, no Ja to jakbym swojego miała sama w domu nauczać to nie wiem co z niego by wyrosło :D
A ja mojego kładę spać☺ ja też jestem zadowolona z mojego życia, mam fajnego męża jesteśmy już prawie 7 lat po ślubie, super dzieciaki, wiadomo czasami jest ciężko☺ uwielbiam być z nimi w domu. Mamy gdzie mieszkać☺ niedługo zmieniamiy na większe.Czasami marzy mi się jeszcze jedno maleństwo
Mi też się czasami marzy drugi brzdąc, co miesiąc robię stos testów :) z nadzieją i obawą :) bo pierw muszę się ogarnąć że sobą, tzn. skleroterapia i muszę paznokcie wyleczyc a przy takim leczeniu antykoncepcja musi byc:(
 
reklama
Ooo..ja tez mam dziwnych tesciów ale po tylu latach przyzwyczaiłam sie...Ja tez bym chciała wyprowadzić sie do dużego miasta gdzie synek miały blizej na terapię no ale zobaczymy.
U mnie niby dzieci sa grzeczne ale mamy inne problemy np.z córcią tyje mi w zastraszajacym tempie.
A jakieś badania pod tym kontem robiłaś?
 
Do góry