reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

O widze wielkie wiosenne przebudzenie hehe.Ze wzgl.na to ze wiosna pogoda ładna wpadłam w wir wiosennych porządków i wsiakłam na trochę.Dzis pogoda brzydka to mam chwilę...
Witamy nowe mamusie.ANABUDA ty jestes z tego poprzedniego watku o mamusiach siedzących w domu ten jest nowy i dlatego mamusie mogą Cię nie znać.
ANDZELIKA a dlaczego dziwi Cię owu w 9 dc? Ja kiedys jak starałam się o córkę cały czas przekonana byłam że mam owu ok 14 dc a tu okazało się że owu było tak ok 20-21 dnia baaa nawet najmłodszy jest z 31 dnia cyklu hehe.
Witaj Anek. Dziwią mnie bo w zeszłym cyklu robiłam testy owu z domowego laboratorium i z nią na dzień były coraz ciemniejsze kreski i to w 11 dc a tu @kinga30 miała z tymi testami 5 dni mocne kreski. O ile dobrze pamietamo_O
 
reklama
My nie mamy problemów z fryzjerem bo synkowi ścinam włosy maszynką średnio co 2-3 tyg bo odrasta mu taka szczota i musi miec krótkie.
 
Na początku trochę poplakal ale mąż poleciał do sklepu obok Smyka i kupil;
Kinderki jaja z niespodzianką dwa małe samochody i jeden duży :D
 
reklama
Do góry